اخبار

 آخرین اخبار 

تقدیر از دانش آموزان برتر مسابقات نقاشی و انشاء در فرهنگسرای شهید آوینی کرج

تقدیر از دانش آموزان برتر مسابقات نقاشی و انشاء در فرهنگسرای شهید آوینی کرج
1399/4/19

مدیر فرهنگسرای شهید آوینی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از تقدیر و تشکر از 45 دانش آموز در مسابقات نقاشی و انشاء خبر داد.
به گزارش جام جم البرز، مهشید رضایی با اعلام این مطلب اظهار داشت: از سوی فرهنگسرای شهید آوینی و با همکاری منطقه 10 شهرداری کرج، به مناسبت گرامیداشت دهه فجر، یک دوره مسابقه نقاشی و انشاء با چاپ هزار برگه در سطح شهرک جهان نما، خلج آباد و کلاک برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه برگه های مسابقه نقاشی و انشاء در اکثر مدارس منطقه توزیع شد، افزود: پس از دریافت آثار دانش آموزان، داوری این مهم با حضور کارشناسان آغاز و در نهایت 45 اثر برتر در دو رشته نقاشی و انشاء انتخاب شد.
این مسئول ادامه داد: آثار ارسالی به فرهنگسرا از سوی کودکان و نوجوانان 3 تا 13 ساله دختر و پسر بود که مقرر شد به منظور افزایش انگیزه و اعتماد به نفس شرکت کنندگان، از هر سن 2 اثر برتر انتخاب شوند.
رضایی یادآور شد: در پایان با همکاری منطقه 10 شهرداری کرج جوایز ارزنده ای خریداری شد اما به دلیل شرایط موجود در کشور در بحث بیماری کرونا و عدم برگزاری جشن گروهی، تقدیر از برترینهای مسابقه و اهدای جوایز به صورت انفرادی انجام شد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر