اخبار

 آخرین اخبار 

برگزیدگان مسابقه مجازی نقاشی با عنوان “ماکرونا را شکست می‌دهیم” معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه مجازی نقاشی با عنوان “ماکرونا را شکست می‌دهیم” معرفی شدند
1399/5/7

 


برگزیدگان مسابقه مجازی نقاشی با عنوان « ما کرونا را شکست می دهیم » که به همت دفتر توسعه اجتماعی فرهنگی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد برگزار شده بود، معرفی شدند.

به گزارش جام جم البرز؛ مسابقه نقاشی در ایام شیوع ویروس کرونا در گروه سنی کودکان و نوجوانان با موضوع “کرونا را شکست می دهیم” و “در خانه می‌مانیم” به صورت مجازی برگزار گردید.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اظهار داشت: در مراسم‌امروز که با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار گردید، پک‌های بهداشتی شامل ماسک‌هایی با طرحها و سایز کودکانه نیز به شرکت کنندگان اهدا شد و مشکلات شهرجدید هشتگرد از دریچه چشم کودکان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
محمدعلی حاجی زاده در ادامه نوید برنامه ریزی جهت اجرای پروژه‌های شهر دوستدار کودک از جمله پارک ترافیک، کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان توسط شرکت عمران را داد.
حاجی زاده از تشکیل گروه مجازی سرای کودک (خانه بازی) خبر داد و گفت: با توجه به در خواست والدین و کودکان و اشاره به این موضوع که آستانه تحمل و بردباری کودکان از ماندن در خانه پایین آمده است، گروه مجازی سرای کودک (خانه بازی ) تشکیل شده است.
وی افزود: در این گروه آموزشهای شهروندی، قصه گویی و … انجام می شود و همچنین مشاور متخصص کودک، پاسخگوی مشکلات مادران در زمینه تربیت فرزند به صورت مجازی است.
حاجی زاده افزود: همچنین آموزشهای مجازی و آنلاین با عناوین مختلف وسواس و کودکان، بالا بردن اعتماد به نفس کودکان، آموزشهای مرتبط با سنین مختلف، روابط مادر و کودک، افسردگی، مشکلات مرتبط با تحصیل کودکان، افت تحصیلی و بازی در خانه، آشپزی کودک، آموزش نقاشی در خانه، آموزشهای  تقویتی درسی توسط اساتید مجرب در این زمینه از فضای مجازی ارائه می‌شود.
گفتنی است: در راستای تشویق و ایجاد انگیزش در برگزیدگان این مسابقه و با مدنظر داشتن آموزش اهمیت رعایت اصول ایمنی و بهداشتی در ایام کرونا، نقاشی‌های برگزیده در شرکت عمران شهر جدید هشتگرد به نمایش گذاشته شد.
شایان ذکر است شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد از مدارس اجتماع محور نیز جهت آموزشهای شهروندی والدین استفاده می نماید.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر