اخبار

 آخرین اخبار 

مدیر کل تامین اجتماعی استان البرز

تامین اجتماعی استان البرز پیش رو در انتخاب مدیران متخصص و کاردان

  تامین اجتماعی استان البرز پیش رو در انتخاب مدیران متخصص و کاردان
1399/5/8

 

مرتضی سلامی مدیرکل تامین تأمین اجتماعی استان البرز گفت: در چهار ماهه ابتدای سال جاری حدود 5 انتصاب در تامین اجتماعی استان البرز انجام شده است که کل انتصابات از بین نفرات برتر (رتبه‌های اول تا دهم) شرکت کنندگان آزمون مدیران آینده استان البرز بوده‌اند

    به گزارش جام جم البرز ، مرتضی سلامی اظهار داشت: تامین اجتماعی استان البرز به پیروی از سیاستهای کلان مدیران سازمان، انتصابات خود را از میان نفرات برتر آزمون انتخاب مدیران آینده برگزیده است.
    سلامی کفت : انتصاب سمت‌های مدیریتی تأمین اجتماعی البرز با توجه به نتایج آزمون مدیران آینده، کانون ارزیابی مستقل و بررسی سوابق شغلی، انجام گردید که در این مدت در استان البرز 5 نفر از افرادی که در ارزیابی ها و با توجه به سایر شاخص ها، موفق به کسب امتیاز لازم جهت انتصاب سمت‌های مدیریتی شده‌اند.
    وی اظهار داشت در استان البرز بر اساس آزمون مدیران آینده:
    -آقای سید علی اکبر مساوات، رئیس و کارشناس ارشد فنی بیمه شدگان اداره کل البرز
    -خانم زینب خوش چین، مشاور خدمات مدیریت آن اداره کل(مامور در شعبه یک کرج)
    -خانم فیروزه غلامی، مسئول امور فنی بیمه شدگان شعبه 4 کرج
    -خانم معصومه محمودی، مسئول امور نامنویسی و حسابهای انفرادی شعبه 3 کرج
    -آقای محسن امامی مسئول امور بازرسی کارگاه ها شعبه اشتهارد
    به ترتیب دو رئیس شعبه و سه معاونت منصوب شدند و مسیر انتصاب و ارتقاء شغلی کارکنان تامین اجتماعی استان البرزبا برگزاری مجدد آزمون‌ به صورت شفاف و رقابتی خواهد بود.
    مرتضی سلامی مدیرکل تأمین اجتماعی استان البرز بر تداوم انتصابات در این اداره براساس نتایج آزمون مدیران آینده و سایر شاخص های مربوطه تأکید کرد .
    سلامی درپایان از کارکنان تأمین اجتماعی استان البرز دعوت کرد که در دومین آزمون مدیران آینده این سازمان که شهریور ماه برگزار می‌شود؛ شرکت نمایند

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر