اخبار

 آخرین اخبار 

فضای سبز شهری ، میزبان عزاداران حسینی البرز

فضای سبز شهری ، میزبان عزاداران حسینی البرز
1399/5/8


مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز : با رایزنی‌های انجام شده با شهرداری ، قرار است فضاهای سبز و روباز استان برای برگزاری مراسم به هیأت‌های مذهبی واگذار شود.


به گزارش جام جم البرز ؛ حجت الاسلام والمسلمین مهدی ولایی‌برحق با تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در برپایی مراسم عزاداری امام حسین (ع) گفت : با توجه به شیوع ویروس کرونا برگزاری مراسم ماه محرم سخت است، اما با رعایت دستورالعمل های بهداشتی می توانیم از سد این سختی‌ها عبور کنیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز با اشاره به فعالیت حدود چهار هزار هیأت مذهبی در استان گفت : با تعاملی که با شهرداری انجام شده ، قرار است فضاهای سبز استان در اختیار هیأت های مذهبی برای برگزاری مراسم قرار گیرد.
وی افزود : دشمن با عوامل خود و تمام قوا برنامه‌های ما را رصد می‌کند و نباید بهانه‌ای دست معاندین و دشمنان دهیم و در این میان باید مراسم عزاداری با شکوه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.
حجت الاسلام والمسلمین مهدی ولایی‌برحق با اشاره به روند پیگیری صدور مجوز برای برپایی ایستگاه صلواتی در مراسم عزاداری محرم گفت : از عزاداران حسینی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با استفاده از ظروف یکبار مصرف پذیرایی خواهد شد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر