اخبار

 آخرین اخبار 

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز

توزیع بیش از 47 هزار حلقه لاستیک دولتی در البرز تا پایان تیر ماه

توزیع بیش از 47  هزار حلقه لاستیک دولتی در البرز تا پایان تیر ماه
1399/5/8


 از آغاز طرح توزیع لاستیک دولتی تا کنون بیش از 47  هزار حلقه لاستیک به ناوگان حمل و نقل عمومی کالا و مسافر برون شهری استان البرز  تخصیص داده شده است.
 به گزارش  جام جم البرز،گودرز محمودی مدیر این اداره کل با اعلام این مطلب گفت: از زمان آغاز توزیع لاستیک های دولتی در سطح استان البرز از 15  تیر ماه 1397 تا پایان تیر ماه 1399  بیش از 47 هزار و 704  حلقه لاستیک دولتی بین رانندگان ناوگان عمومی حمل و نقل کالا و مسافر استان البرز  توزیع شده است .
 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز اظهارکرد:از این تعداد، 40 هزار و 172 حلقه لاستیک به ناوگان حمل و نقل کالا و 7532 حلقه به ناوگان حمل و نقل مسافر اختصاص یافت .
محمودی افزود:  علاوه بر موارد مذکور در طرح های تشویقی نیز تعداد 3756 حلقه لاستیک به رانندگانی که در مقاطع حساس اعم از وقوع حوادث طبیعی مانند سیل ،زلزله و یا شرایط خاص اقتصادی مانند تخلیه فوری بنادر همکاری ویژه ای  با سازمان متبوع  داشته اند،  توزیع شده است .
گفتنی است بیش از 40  نماینده مجاز فروش، وظیفه توزیع  لاستیک های  دولتی درسطح استان البرز را بر عهده دارند و به صورت مداوم بازرسان این اداره کل و سازمان صمت بر روند توزیع لاستیک نظارت می نمایند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر