اخبار

 آخرین اخبار 

مدیر گالری عینک سام

از عینک های استاندارد استفاده کنید

 از عینک های استاندارد استفاده کنید
1399/5/11جام جم  البرز –عینک هم برای درمان وهم برای زیبایی مورد استفاده افراد می باشد . اما در مواقعی عدم آگاهی از انتخاب درست عینک موجب صدماتی بر پوست و بینایی می شود . امروزه با ورود تجهیزات جدید چشم پزشکی استفاده از عینک در حال کمرنگ شدن است ولی هنوز عینک جایگاه خود را در بین افراد حفظ کرده است . به همین منظور گفتگویی با یکی از فعالان این صنف انجام داده ایم که درزیر می خوانید:
ضمن معرفی خود در زمینه حرفه ای که دارید توضیح دهید؟
طاها صباح هستم ومدیریت عینک فروشی سام در کرج را برعهده دارم . حدود دوسال است که این مجموعه را افتتاح کرده ایم وهفت سال است که در این حرفه مشغول به  فعالیت هستم.فعالیت ما زیر نظر اتحادیه عینک سازان است ومجموعه کاملی از عینک های طبی ،زیبایی و آفتابی را در گالری سام عرضه می نماییم .
تولید داخلی عینک در کشور چه جایگاهی دارد ؟
 متاسفانه تولید این محصول مهم در ایران بسیار کم است و جوابگوی حجم تقاضا در بازار نیست. اگر سرمایه گذاری مناسبی در این بخش صورت گیرد با افزایش تولیدات، اشتغال زایی فراوانی در بخش های مختلف این شغل ایجاد می شود .
با چه مشکلاتی در این حرفه مواجه هستید؟
باتوجه به تحریم های ظالمانه غرب ، برای واردات دچار مشکلات زیادی هستیم و کالاهای خارجی به طور غیر مستقیم  به دست ما می رسد. البته بیشتر کالاهای موجود در بازار، از چین وارد می شود.
برای خریداران عینک چه توصیه هایی دارید ؟
در موقع خرید، عینک استاندارد ومارک معتبری را خریداری کنند . همچنین باید دقت کنند که از لحاظ طبی عینک خریداری شده برای بینایی فرد مشکل ایجاد نکند. بعضی ها در موقع خرید فقط زیبایی عینک را در نظر می گیرند .ولی با مشورت از افراد متخصص در این حوزه می توانند عینکی تهیه کنند که هم نور خورشید را جذب کند و هم دید آنها را دچار مشکل نکند .

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر