اخبار

 آخرین اخبار 
  • کنترل ذهن موجب آموزش بهتر می شود انسان ها با آموزش های رسمی وارتباطات اجتماعی به تکامل فکری ویادگیری شیوه های صحیح زندگی دست می یابند . مدارس نقش مهمی در این آموزش ها دارنداما با ورود کرونا وخطر ابتلا دانش آموزان مدارس به شیوه های آموزش مجازی روی آورده اند
  • مدیران ومالکان ساختمان ها به صورت ادواری آسانسور را بررسی کنند : با افزایش جمعیت در شهر ها توسعه وساخت آپارتمان های با طبقات زیاد رونق گرفته است . این مجتمع های مسکونی جهت جابه جایی ساکنین مجبور به استفاده از آسانسور می باشد . لزوم توجه به آسانسورهای استاندارد وبا کیفیت در جهت حفظ وامنیت افراد بسیار مهم است
  • روش مخابره خبر از قلعه ای به قلعه دیگر حسن صباح را ما خوب نمی شناسیم، او یکی از مردان بزرگ تاریخ ایران است، مردی وطن پرست که در زمان اشغال ایران توسط ترکان سلجوقی و حمایت مردی فاضل و لایق از خود ایرانیان به نام خواجه نظام الملک که کلیه امور مملکتی را به نحو احسن با تدبیر و درایت بسیار به نفع اشغالگران سلجوقی انجام می داد
  • اطلاعیه قطعی گاز درشهر جدید هشتگرد به منظورتوسعه شبکه گاز شهری، شرکت گاز استان البرز در نظر دارد گاز شهری قسمتی از منطقه شهر جدید هشتگرد را در تاریخ 1399/06/30 از ساعت 8 صبح الی 17 قطع نماید.
  • باغ موزه دفاع مقدس البرز پیشانی فرهنگی استان است معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج گفت: سالها بود که گزینه های متعددی بعنوان نماد استان البرز معرفی می شد، اکنون با افتتاح باغ موزه دفاع مقدس، نماد فرهنگی البرز نیز شناخته خواهد شد.
  • آموزش هوش هیجانی برای آینده کودکان مهم است با توجه به مشغله و گرفتاری های زندگی امروزی و نگرانی والدین بابت فرزندان خردسالشان، مهد کودک ها نقش مهمی در تربیت و آموزش مهارتهای اجتماعی کودکان دارند. در این میان مهدکودک های مجاز و مورد تایید سازمان بهزیستی دغدغه های خانواده ها را در زمینه تربیت صحیح فرزندان کاهش داده اند.
  • حمایت از کسب وکارهای خرد و طرح‌های خوداشتغالی زنان در شهر جدید هشتگرد عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از حمایت شرکت عمران از کسب و کارهای خرد و خوداشتغالی بانوان در شهرجدید هشتگرد خبر داد.
  • تکمیل امکانات اورژانس البرز در اولویت است از 22 تا 28 شهریور ماه، کارشناسان واحد دیسپچ و ارتباطات اورژانس البرز پاسخگوی 11136 تماس تلفنی بودند و تکنسین های اورژانس البرز نیز به 3676 ماموریت اعزام شدند.
  • رزمندگان کرج هر کدام خالق حماسه بوده اند معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامیداشت و گفت: رزمندگان کرج هر کدام خالق حماسه هایی بوده اند که در تاریخ دوران دفاع مقدس ماندگار شده است.
  • کاهش موانع اداری، تراز صادراتی استان را افزایش می‌دهد رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: برای عبور از تحریم‌ها لازم است بخش خصوصی و دولتی در کنار هم باشند نه اینکه بخش خصوصی در بروکراسی اداری گم شود.

سرپرست شهرداری فردیس

تجهیز سوله های بحران فردیس به لوازم ورزشی در دستور کار مدیریت شهری است

 تجهیز سوله های بحران فردیس به لوازم ورزشی در دستور کار مدیریت شهری است
1399/5/22

 

 کیهان نریمانی در آیین افتتاح سالن ورزشی مصلی شهرستان فردیس گفت ، توسعه فرهنگ ورزش و قهرمان پروری به طور ویژه در دستور کار مدیریت شهری فردیس قراردارد . 

به گزارش جام جم البرز وی ادامه داد: تبدیل سوله های بحران به سوله های چند منظوره در راستای تحقق این هدف در دستور کار مدیریت شهری فردیس است.

وی در ادامه با بیان اینکه سوله ورزشی مصلی شهرستان فردیس در سال های گذشته به تملک شهرداری درآمده بود، اضافه کرد: با پیگیری های کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر فردیس نسبت به تجهیز این سالن به لوازم ورزشی اقدام شد.

سرپرست شهرداری فردیس با اشاره به اینکه سالن ورزشی مصلی شهرستان فردیس ظرفیت برگزاری مسابقات استانی را دارد، تاکید کرد: با ترغیب جوانان و نوجوانان به ورزش می توانیم شاهد کاهش معضلات اجتماعی باشیم.

نریمانی هزینه تجهیز سوله بحران مصلی شهرستان فردیس به لوازم ورزشی را ۱۷۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: مدیریت شهری فردیس به مقوله ورزش توجه ویژه ای دارد چراکه این مهم با افزایش نشاط اجتماعی رابطه مستقیمی دارد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر