اخبار

 آخرین اخبار 

پیام تبریک نماینده سمن های ساوجبلاغ به مناسبت روز تشکل‌های اجتماعی

پیام تبریک نماینده سمن های  ساوجبلاغ به مناسبت روز تشکل‌های اجتماعی
1399/5/23

 

به مناسبت فرارسیدن روز تشکل‌ها و آغاز هفته مشارکت اجتماعی، حمید روزبان نماینده سازمانهای مردم نهاد شهرستان ساوجبلاغ در پیامی این روز را به فعالین اجتماعی و سمن‌ها تبریک گفت.

خبرنگارجام جم البرز- ساوجبلاغ ونظرآباد:

درپیام فوق آمده است:
بیست و دوم مرداد ماه هر سال مصادف با روز تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی است.
این روز فرصت مغتنمی است به منظور قدردانی از تلاش‌ها و نقش آفرینی‌های تشکل‌های مردم نهاد و فعالیت داوطلبانه مردمی که با درکی عمیق و آگاهانه از موضوعات جامعه و شوری نشأت گرفته از شعور اجتماعی آنان، در حوادث گوناگون، سوانح و بلایا در کنار مردم و در خدمت به همنوعان خود بوده و از هیچ کوششی دریغ نکرده‌اند.
سازمان‌های مردم‌نهاد، نهاد‌های خودجوش مدنی هستند که احساس مسئولیت را وظیفه خود و رسیدن به آرمان‌های جامعه والا و عاری از مشکلات را هدف نهایی خود می‌دانند، از اعتماد اجتماعی بالا برخوردار بوده و همیار و همگام با درد‌های اجتماعی بخصوص در پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در جامعه قدم بر می‌دارند.
این روز فرخنده را به فعالین اجتماعی، اعضای سازمان‌های مردم نهاد بویژه سمنهای حوزه درمان و پیشگیری اعتیاد . فرهنگی و هنری . بانوان . خیریه . محیط زیست . حمایتی بیماران خاص . حامیان حیوانات . علمی و آموزشی . گردشگری و جوانان  تبریک عرض کرده و برای این عزیزان سلامتی و موفقیت روز افزون را از درگاه ایزد متعال مسالت داریم.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر