اخبار

 آخرین اخبار 

در 24 ساعته گذشته فوت هشت نفر براثر کرونا

در 24 ساعته گذشته فوت هشت نفر براثر کرونا
1399/5/23


 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: از دیروز تا امروز ۲۳ مرداد  ۷۰ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

به گزارش جام جم البرز دکتر حسین کریم روز پنجشنبه ۲۳ مرداد در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در البرز گفت: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۳ هزار و ۹۰۳ نفر  بوده که از این تعداد ۱۲ هزار و ۴۸۸ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده اند.

کریم با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۵۱۷  نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۲۰۲ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۵۴۵ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۷۰ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

کریم با اشاره به اینکه تعداد  ۱۱۳ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۱۶ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته هشت بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۸۲۸ نفر رسید .

کریم در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۲ هزار و ۵۳۶ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۶۳ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر