اخبار

 آخرین اخبار 

یک آسانسور باید سی سال عمر مفید داشته باشد

یک آسانسور باید سی سال عمر مفید داشته باشد
1399/6/26


جام جم البرز-هرچند به نظر می رسد در مورد آسانسور مطالب بسیاری گفته شده ولی به لحاظ اهمیت سلامت وحفظ جان شهروندان باید فرهنگ صحیح استفاده و نگهداری از آن در جامعه نهادینه شود. به همین دلیل به سراغ یکی کارشناسان و سازندگان این صنعت رفته و مصاحبه ای انجام داده ایم که ماحصل آن را در ادامه می خوانید :

ضمن معرفی خود در مورد فعالیتتان توضیح دهید؟
محسن قنبری هستم لیسانس صنایع و فوق لیسانس شهر سازی که مدیریت آسانسور بال آسمان را بر عهده دارم،
از سال 82  در زمینه آسانسور فعالیت خود را آغاز کرده ام واز سال 85 کار را در البرز آغاز کردم که تا سال 87  در بخش  فروش و خدمات پس از فروش فعالیت می کردیم وبعد از آن تصمیم  به تولید کابین با حداقل امکانات را شروع کردیم.و به همراه برادران خود در بخش تولید و وسایل جانبی  کار را ادامه دادیم .
چرا به سمت تولید موتور آسانسور رفتید ؟
به خاطر نوسان قیمت ها در بازار و یا نرسیدن به موقع وسایل جانبی آسانسور ما دچار مشکلات بفراوانی بودیم بنابراین تصمیم گرفتیم این قطعات را تولید و پخش کنیم.
از سال 90  استارت تولید موتور آسانسور را زدیم با یک سری قالب  ها و آن را به مرحله  اجرا رساندیم ودر سال 91 موفق به تولید موتور آسانسور شدیم.
در این مجموعه چند نفر مشغول فعالیت هستند؟
در مجموعه ما به صورت  مستقیم و غیر مستقیم 80  نفر مشغول به کار هستند .
خدمات پس از فروش  شما چگونه است؟
شرایط کاری ما برای مشتریان این است که ده سال گارانتی برای کار هایمان داریم تا مشتریان هیچ گونه ناراحتی و نگرانی نداشته باشند.
موتور های نصب شده ما بعد از گذشت 9 سال همچنان کار می کنند بدون اینکه نیاز به سرویس اساسی داشته باشند.
روال کاری ما هر دوسال یک بار تمامی موتورها را برر سی و اگر جایی خورده شده یا فشار زیادی بر روی فلکه ها است عیب یابی میشود.
این خدمات فعلاً برای مشتریان البرزی می باشد ولی در دوسال آینده در شهرهایی مثل اصفهان ،تبریز  ،شیراز و بندرعباس پشتیبانی فروش موتور و قطعات را انجام خواهیم داد.
در زمینه تولیدات باکیفیت چه دیدگاهی دارید؟
یک آسانسور باید 30 سال عمر مفید داشته باشد البته مستلزم رسیدگی و نظارت است.
سازمان استاندارد باید بر فعالیت شرکت ها نظارت داشته باشد که شرکت ثبت شده وجواز کسب داشته باشد.
شرکت آسانسور باید طراحی پروانه آسانسور از شرکت وزارت بازرگانی و صنعت معدن داشته باشد والبته بیمه آسانسور که خیلی مهم است.
وحرف آخر....
سازندگان ساختمان و کسانی که از آسانسور استفاده  می کنند باید به این نکته توجه داشته باشندکه چیزی بالاتر از جان آدمی وجود ندارد. قطعات آسانسور باید کیفیت داشته باشدو از سرویسکار مجهز استفاده شود ومفاد بیمه نامه به دقت مطالعه وعمل شود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر