اخبار

 آخرین اخبار 

شور عاطفه ها برای نقش بستن لبخندی شیرین

شور عاطفه ها برای نقش بستن لبخندی شیرین
1399/6/25


معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز: جشن عاطفه‌ها با هدف تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند با اولویت ملزومات آموزش غیرحضوری تا 11 مهرماه در استان البرز برگزار می‌شود.
به گزارش جام جم البرز به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز البرز، رضا لشینی با اشاره به تقارن مراسم شور عاطفه‌ها با ایام برگزاری رزمایش ایران همدل، این رویداد از شنبه ۲۲ شهریورماه آغاز شده است و تا جمعه ۱۱ مهرماه و با هدف تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت برگزار می‌شود.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی البرز با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزود : ۲۰۰ پایگاه مراکز نیکوکاری و ۲۰۰۰ مدرسه البرز با مدیریت مرکز نیکوکاری فرهنگیان و با هدف هر مدرسه یک تبلت برای دانش آموزان نیازمند آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی است.
همچنین دفاتر ۱۳ گانه کمیته امداد و ۲۰۰ مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های نقدی و ۳۰۰ پایگاه بسیج با نظارت مرکز نیکوکاری سپاه و هزار کانون فرهنگی مساجد نیز آماده دریافت کمک های مردمی هستند.
مردم نیکوکار و خیران می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد مهربانی #۲۶۱*۸۸۷۷ و یا با شماره تلفن ۲۶۳۲۸۲۶۷۴۱ یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۸۰ به صندوق امداد ولایت البرز، کمک‌های خود را برای تأمین ملزومات آموزشی دانش آموزان بی‌بضاعت واریز کنند.
در استان البرز 4500 دانش‌آموز، تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر