اخبار

 آخرین اخبار 

دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز افتتاح می شود

دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز افتتاح می شود
1399/6/27


دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز همزمان با روز شعر و ادب فارسی با حضور دبیران محترم انجمن های ادبی  افتتاح می شود.
به گزارش جام جم البرز: دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز همزمان با روز شعر و ادب فارسی ساعت 17 روز شنبه 29 شهریور 1399 با حضور دبیران محترم انجمن های ادبی در محل ساختمان سیروس قائم مقامی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز افتتاح می شود.
علی مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت روز شعر و ادب فارسی و افتتاح دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی که با حضور خسرو عباسی رییس خانه انجمن های ادبی استان البرزوطاهری رییس اداره فرهنگی برگزار گردید؛  ضمن گرامیداشت روز شعروادب فارسی ومقام استاد شهریار این روز بزرگ را به فرهیختگان وادیبان وشعرای گرانقدر استان البرز تبریک گفت وافزود وجود ظرفیت های مناسب در عرصه شعر و ادبیات استان البرز همچنین فعالیت حدود 50 انجمن شعر و ادب در این استان تاسیس دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز نیازی ضروری بود.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در این جلسه همچنین اظهار داشت به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ساعت 16 الی 18 روز شنبه 5 مهرماه 1399 جلسه شعرخوانی با رعایت  پروتکل های بهداشتی وبا حضورشعرا و انجمن های ادبی در سالن سیروس صابر این اداره کل برگزار می شود که از همه شعرا و انجمن های ادبی علاقمند دعوت می شود در این مراسم شرکت کنند.
علی مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ادامه داد برگزاری مسابقه کتابخوانی و جلسات شعرخوانی از دیگر برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس می باشد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.