اخبار

 آخرین اخبار 

مهدی مهرورفرماندارجدیدساوجبلاغ

مسئولان مربوطه ۲۴ساعته پاسخگوی مردم باشند

مسئولان مربوطه ۲۴ساعته پاسخگوی مردم باشند
1399/6/31

 

فرماندارجدیدشهرستان ساوجبلاغ در نشست با کارکنان حوزه فرماندار شامل ، حر‌است ، بازرسی ، کمیسیون بانوان ، مشاورین ، دفتر و روابط عمومی بر ارائه خدمت بیشتر و بی منت به مردم تاکید کرد و گفت : راضی نیستم مردم برای کاری در گیر و دار اداری معطل باشند .

خبرنگارجام جم البرز-ساوجبلاغ ونظرآباد: مهندس مهدی مهروراظهار نمود آمده ام تا خدمت کنم و اگر دراین راه تردید وشکی داشتم،اصلا"این مسئولیت راقبول نمی کردم.

 فرماندار ساوجبلاغ افزود تکلیف است نابسامانی را شناسایی و تک تک سراغ آن برویم و برای مرتفع شدن آن زمان گذاشته و دلسوزی نماییم زیراشهرستان خودمان است و برای ارتقا آن نباید کوتاهی کنیم .

و ی در ادامه گفت: سرعت برای من مهم است باید منتظر زمان نشویم وگرنه آن رااز دست می دهیم و حسرت آن بر دلها می ماندو به سرعت امور جاری را انجام داده و نگذارید کار مردم روی زمین بماند .

مهندس مهرور شهرستان ساوجبلاغ را یکی از مهمترین شهرستان های استان البرز بر شمرد و گفت این شهرستان باید مثل گذشته به رتبه های اول خود در بخش های مختلف برسد. وی ادامه دادبا نوآوری و خلاقیت درامور بسیار موافقم و کمک خواهم کرد تا افرادی که فکر های نو و خلاقانه ارائه می دهند .

ودرادامه خطاب به مسئولین حراست وبازرسی گفت آبروی افراد مهمتر از هرکاری است و  دراین راه باید علیرغم حساسیت کاری ونظارت برامور سعی کنیم تا تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم.

مهرور همچنین روابط عمومی را زبان گویای سازمان دانست وافزودعلاقمند هستم ازتمامی اتفاقات ورویدادهای خبری و رسانه ای درمنطقه مطلع باشم وخواستارتعامل بین مردم و مسئولین با ارتباطات دوسویه از سوی روابط عمومی گردید.

 فرماندار ساوجبلاغ پاسخگویی 24 ساعته ازسوی مسئول مربوطه را از اولویتهای کاری خودبرشمرد و بیان نمودکه  همیشه به گوش باشیدو خودتان را وقف خدمت کنید

مهر ور تاکید کرد اجازه نمی دهم ظلمی بر مردم وارد شود ویک اداره مشکلی برای مراجعین ایجاد کند و باید حقوق مردم را در اولویت کاری خود قرار دهید که اگرغیرازاین باشد ، اغماض نخواهم کرد.

وی در پایان خواستار تشدید بازدیدها ونظارت ها  بر کلیه امور از جمله ادارات و بازار در سطح شهرستان شد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.