اخبار

 آخرین اخبار 

بررسی پتانسیل های گردشگری شهرجدید هشتگرد 

بررسی پتانسیل های گردشگری شهرجدید هشتگرد 
1399/7/1

 

مدیر کل دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید کشور با حضور در شهر جدیدهشتگرد، فرصتهای جذب توریسم و پتانسیلهای طبیعی برای ایجاد فضای گردشگری در این شهر از جمله ساماندهی مجموعه طبیعی واقع در انتهای فاز ۷ را بررسی کرد.

خبرنگارجام جم البرز-ساوجبلاغ و نظرآباد: دکتر عبدالوهاب شهلی با تاکید بر اینکه روابط عمومی‌‌ها  در توسعه اجتماعی نقش اساسی داشته باشند گفت: با توجه به اینکه حوزه اجتماعی باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید به دنبال ایجاد فضای مناسب بوده و در این میان روابط عمومی‌ها نیز با اطلاع‌رسانی مناسب، شناسایی مخاطبین، انتشارموضوعات، کمپین سازی در انتقال رویکردهای اجتماعی نقش بسزایی را در توسعه فرهنگی و اجتماعی ایفا نمایند.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد مدیر کل دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید کشور عملکرد حوزه روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد را مثبت ارزیابی کرد و گفت: امیدوار هستیم که با تحولات و تعاملی که بین واحدهای درون سازمانی ایجاد شده، شاهد رشد بهتر امور و در نهایت رضایتمندی شهروندان باشیم.
سرپرست حوزه روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد نیز اظهار داشت: موضوعات مرتبط با حوزه اجتماعی حوزه بسیار حساس و مهم است و در این راستا تمام تلاشمان را می‌کنیم که بر اساس نظر مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و منطبق با سیاست‌هایی که اعلام شده از سوی شرکت مادر تخصصی حرکت کنیم تا انتظارات بحق مردم را برآورده و رضایتمندی شهروندان را کسب کنیم.
علیرضا پیغمبردوست گفت: رویکرد اجتماعی از مباحثی است که باید به آن بیشتر توجه گردد تا رضایت مردمی را  به همراه داشته باشد.
وی به تعامل موثر با شهروندان را در راستای شناسایی نیازهای مرتبط با وظایف شرکت عمران اشاره و افزودبرگزاری رویدادهای مرتبط با سیاستهای دفتر توسعه اجتماعی از برنامه های جاری شرکت است و بدنبال افزایش تعلق خاطر ساکنین به شهر و محیط زندگی و همچنین ایجاد روابط سالم شهروندان با هدف کاهش آسیبهای اجتماعی و افزایش تعاملات سازنده هستیم‌.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.