اخبار

 آخرین اخبار 

نصب پرچم ایران بر سر درب منازل خانواده معظم شهدا و گلزارهای شهدای شهر 

نصب پرچم ایران بر سر درب منازل خانواده معظم شهدا و گلزارهای شهدای شهر 
1399/7/3

 

همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس در راستای تجدید میثاق با شهدا و تکریم خانواده معظم آنان سردرب منازل خانواده معظم شهدا و گلزارهای  شهدای شهر گلسار توسط ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهر به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران آراسته گردید 

به گزارش جام جم البرز- ساوجبلاغ : مهندس صفاخیل ریاست شورای اسلامی شهر گلسار در این خصوص بیان داشت فرهنگ شهادت و زنده نگه داشتن این فرهنگ وظیفه ی دینی همه ماست و به فرمایش مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) زنده نگه داشتن یاد شهدا بسیار ارزشمند است . وی افزود : امروز امنیت و توسعه کشور را مدیون ایثار و گذشت شهدا و خانواده های معزز ایشان هستیم.
سیدمهدی سادات رسول شهردار گلسار نیز در این خصوص بیان داشت شهدا جان خود را در طبق اخلاص فدا کردند تا امروز پرچم ایران سرافراز بماند. وی افزود:  برگزاری این مراسم ها تأثیر بسزایی در ماندگاری و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل جوان و اقشار مختلف مردم دارد.
وی خاطر نشان کرد شهر گلسار تعداد 52 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی ایران نموده است  و ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهر گلسار در چهلمین سالگرد دفاع مقدس برنامه های متنوعی از این نوع را در راستای تجدید میاق با شهدا و  تکریم خانواده های معظم آنان در شهر گلسار برگزار می نماید .

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.