اخبار

 آخرین اخبار 

پیام های مردمی

پیام های مردمی
1399/7/3


جام جم البرز : خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی در ابعاد مختلف با شماره تلفن 32210009دفتر تحریریه جام جم البرز همه روزه به غیر ایام تعطیل در وقت اداری تماس بگیرند تا مشکلاتشان با نام خودشان در همین ستون درج گردد.

اتوبوس های شهری را ضد عفونی کنید
با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا از مسئولان سازمان اتوبوسرانی انتظار می رود تا نسبت به نظافت و پاکسازی و ضد عفونی اتوبوس های فعال در خطوط مختلف شهری را جدی بگیرند.
جمعی از شهروندان کرجی
گرانی های بی ضابطه در نرخ اینترنت چرا؟!
برخی اپراتورهای تلفن های سیار از جمله ایرانسل با گرانی های بی ضابطه و بدون منطق نرخ اینترنت را به صورت جهشی بالا برده اند و فشار سنگینی بر جماعت مصرف کنندگان اینترنت وارد کرده اند. لذا از مسئولان وزارت اطلاعات و ارتباطات خواهان پیگیری و رفع این مشکل هستیم. 
مهناز فتاحی از کرج
قابل توجه مسئولان وزارت مسکن و شهرسازی
برای تغییر کاربری های روستایی در امور مسکن و ساخت و ساز معمولا افرادی تصمیم می گیرند که اصولا شناخت کافی و اصولی نسبت به املاک و اسناد و مالکیتی روستائیان ندارند و با کش و قوس دادن های بی مورد و تحمیل هزینه های گزاف به روستائیان عمر آنان را با تصمیم های مخالفت جویانه در کمیسیون های مربوطه به تباهی می کشانند. سئوال روستائیان بومی از مسئولان وزارت مسکن و شهرسازی این است که یک روستائی مظلوم برای تهیه یک سر پناه در دوران سالخوردگی باید چند سال وقت و هزینه صرف کند؟!
حامد سرلکی از ساوجبلاغ

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.