اخبار

 آخرین اخبار 

به مناسبت گرامی‌داشت دفاع مقدس

تولید تله فیلم مسافر سحر در البرز

تولید تله فیلم مسافر سحر در البرز
1399/7/9


 

فیلم داستانی تلویزیونی «مسافر سحر» با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز  و با موضوع دفاع مقدس در کرج تولید می شود.

به گزارش جام جم البرز فرهاد پاک نیا کارگردان این تله فیلم داستانی  که سابقه فعالیت  با موضوع دفاع مقدس را دارد و سال گذشته فیلم سینمایی ستاره های درخشان با تهیه کنندگی او و کارگردانی محمود مقامی و  بازیگری حدود ۱۲ نفر از چهره های مطرح سینما و تلویزیون  با همین موضوع تهیه شده و در آذر ماه سال جاری  همزمان با هفته بسیج، پخش خواهد شد ،   ضمن اعلام این خبر افزود،  نویسندگی تله فیلم « مسافر سحر» را حسن گودرزی  بر عهده داشته و  سیده پانته‌آ موسوی تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارد.

پاک نیا افزود  حمیدرضا طالبی مدیرتولید این اثر خواهد بود و علی تهرانی مدیر تصویربرداری این  فیلم تلویزیونی است و بازیگرانی چون بهزادرحیم‌خانی، محسن افشار،باقرمرادی،عین‌الله صادقی وپانته آموسوی در آن ایفای نقش می‌کنند.

وی همچنین بیان داشت که مجری این طرح شرکت افلاک ‌فیلم خرم بوده و تولید آن را انجمن سینمای جوان استان البرز بر عهده دارد.

لازم‌ به توضیح است که این فیلم داستانی خاطرات یک رزمنده‌ی جنگ را مرور می‌کند و بخشی از آن به مرور خاطرات این رزمنده از زمان حضور او به عنوان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اختصاص داشته و در بخش‌هایی از این فیلم فعالیت های کانون در قالب سرود شعر خوانی ، قصه گویی و ...  معرفی خواهند شد.

گفتنی است تصویربرداری این اثر از اوایل مهرماه ۱۳۹۹ همزمان با هفته دفاع مقدس  آغاز شده و تا پایان مهر ماه  ادامه در کرج ، تهران وشهرک سینمایی انقلاب ودفاع مقدس ادامه خواهد داشت و این فیلم پس از تولید  در شبکه استانی البرز پخش خواهد شد .

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر