اخبار

 آخرین اخبار 
  • بهبود وضعیت عمرانی و خدمات شهری شهرک ناز فردیس در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت شهردار فردیس گفت: بهبود وضعیت عمرانی و خدمات شهری شهرک ناز فردیس در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی در ابعاد مختلف با شماره تلفن 32210009دفتر تحریریه جام جم البرز همه روزه به غیر ایام تعطیل در وقت اداری تماس بگیرند تا مشکلاتشان با نام خودشان در همین ستون درج گردد.
  • نماد استقلال، آزادی، میدان جمهوری اسلامی کرج در معرض تخریب میدان جمهوری اسلامی کرج سال هاست به عنوان میعادگاه دلدادگان انقلاب اسلامی شناخته شده و مردم از این میدان خاطره های خوش تاريخی، آزادگی، مردانگی، همبستگی و بیعت عمومی با انقلاب اسلامی را دارند.
  • فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب، وظیفه اصلی رسانه ها در کنترل ویروس کرونا دکتر آبروش، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز در دیدار با مدیر روزنامه جام جم البرز گفت: شیوع ویروس کرونا به یکی از دغدعه های مهم مردم و مسوولان در سراسر کشوردرآمده است. به طور قطع و یقین فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب توسط رسانه‌ها نقش موثر در پیشگیری از شیوع این ویروس و مهار آن دارد.
  • ضرورت تعیین تکلیف فوری جانبازان فاقد صورت سانحه بالینی این مقاله به نمایندگی از سوی رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و بویژه جان بر کف مظلوم و کم توقع دوره نبرد حق علیه باطل خطاب به ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
  • گوئي درآسمان ها پرواز مي كنم شهيد سيدمهدي اعتصامي درسال 1348درخانواده اي مذهبي ومتدين ديده به جهان گشود. تحصيلات ابتدائي را در مدرسه قلم كه درآن زمان مذهبي ترين مدرسه كرج بود آغاز كرد. سید مهدی ازحافظه واستعداد خاصي برخوردار بود
  • اجرای عملیات رنگ آمیزی سرعت گیر‌های معابر منطقه ۲ شهرداری فردیس مدیر منطقه ۲ شهرداری فردیس از اجرای طرح رنگ آمیزی سرعتگیر های معابر این منطقه خبر داد.
  • ادامه عملیات عمرانی در مهدی آباد چهارباغ لکه گیری و آسفالت معابر و کوچه های مهدی آبادشهرستان چهارباغ ساوجبلاغ همچنان ادامه دارد
  • اعمال محدودیت ها در البرز از ۱۰ تا ۱۶ آبان ماه تمدید شد نماینده عالی دولت در استان البرز از تمدید محدودیت ها به مدت یک هفته دیگر از ۱۰ تا ۱۶ آبان ماه خبر داد و گفت: بدون شک همراهی مردم برای رعایت محدودیت ها، دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کاهش ابتلا و مرگ و میر ناشی از شیوع کرونا موثر و لازم است.
  • مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای‌ دانش آموز شهرستان نظرآباد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و طبق برنامه ریزی ستاد بزرگداشت این هفته حجت الاسلام و المسلمین سید سجاد موسوی امام جمعه، مسعود مهران نیا مدیر آموزش و پرورش، محمد جان محمدلو فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ناحیه، شفیعیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، پیری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی دیگر از مسئولین و دانش آموزان شهرستان نظرآباد، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی ضمن حضور در گلزار مطهر شهدای دانش آموز شهرستان، غبار روبی، عطر افشانی مزار شهدا، اهدای شاخه گل و قرائت فاتحه داشتند و یاد و خاطره شهدا و امام شهدا را گرامی داشتند خبرنگارجام جم البرز-ساوجبلاغ ونظرآباد: .بنابه تماس جهانشاهلومدیرروابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان نظرآباد

در دیدار مدیر کل صداوسیمای البرز با رییس پردیس کشاورزی ومنابع طبیعی تاکید شد

حمایت صدا وسیمای مرکز البرز از توانمندی های علمی استان

حمایت صدا وسیمای مرکز البرز از توانمندی های علمی استان
1399/7/15

 به میزبانی صداوسیمای البرز ،رییس و معاونان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی ،با مدیرکل و معاونان صداوسیما دیداروبه تبادل نظر پرداختند .
به گزارش جام جم البرز، در این نشست ، مدیرکل صداوسیمای البرز ، با اشاره به اهمیت جایگاه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی در مقوله مهم امنیت غذایی ،گفت: با توجه به ظرفیت های ویژه ی علمی و دانشگاهی ، همچنین بافت تاریخی در پردیس کشاورزی ، در نوع خود قابل دفاع است و همکاران ما در حوزه های رادیو ، تلویزیون و خبر آماده هستند تا موضوعات و مطالب ارائه شده از سوی پردیس را به سمع و نظر مردم استان برسانند.
علی ،صادق مقدسی با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به جایگاه کشاورزی علمی و تخصصی در استان افزود،بایستی به مباحث کشاورزی آن هم به طریق علمی که البته جای آن در استان نیز خالی است ، بیشتر پرداخت تا علاوه بر افزایش سطح آگاهی مخاطب خاص در این حوزه ، فعالیت های انجام شده نیز اطلاع رسانی شود.
رییس پردیس کشاورزی نیز با اشاره به قدمت ۱۲۰ ساله پردیس گفت: طرح های مطالعاتی در پردیس توانسته است پایه های اجرا در آینده را رقم بزند و نظر به اینکه تامین منابع غذایی در اولویت هر خانواده ای است، بنابراین می بایست به سلامت و چگونگی تولید آن هم دقت و توجه ویژه ای شود.
دکتر گلدان ساز با تاکید بر این مطلب که کشاورزی در کنار آگاهی و دانش تخصصی می تواند بازدهی مطلوب تری داشته باشد، ارتباط دوسویه با صداوسیما را مهم دانست و گفت : رادیو و تلویزیون با تولید ویژه برنامه و حضور کارشناسان تخصصی در زمینه کشاورزی می تواند به ارتقاء دانش کشاورزان در زمینه زراعت کمک کند.
در این نشست، همچنین به پیگیری و انعکاس مشکلات استانی از صداوسیما در زمینه کشاورزی با حضور کارشناسان و متخصصان امر اشاره شد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.