اخبار

 آخرین اخبار 
  • بهبود وضعیت عمرانی و خدمات شهری شهرک ناز فردیس در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت شهردار فردیس گفت: بهبود وضعیت عمرانی و خدمات شهری شهرک ناز فردیس در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی در ابعاد مختلف با شماره تلفن 32210009دفتر تحریریه جام جم البرز همه روزه به غیر ایام تعطیل در وقت اداری تماس بگیرند تا مشکلاتشان با نام خودشان در همین ستون درج گردد.
  • نماد استقلال، آزادی، میدان جمهوری اسلامی کرج در معرض تخریب میدان جمهوری اسلامی کرج سال هاست به عنوان میعادگاه دلدادگان انقلاب اسلامی شناخته شده و مردم از این میدان خاطره های خوش تاريخی، آزادگی، مردانگی، همبستگی و بیعت عمومی با انقلاب اسلامی را دارند.
  • فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب، وظیفه اصلی رسانه ها در کنترل ویروس کرونا دکتر آبروش، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز در دیدار با مدیر روزنامه جام جم البرز گفت: شیوع ویروس کرونا به یکی از دغدعه های مهم مردم و مسوولان در سراسر کشوردرآمده است. به طور قطع و یقین فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب توسط رسانه‌ها نقش موثر در پیشگیری از شیوع این ویروس و مهار آن دارد.
  • ضرورت تعیین تکلیف فوری جانبازان فاقد صورت سانحه بالینی این مقاله به نمایندگی از سوی رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و بویژه جان بر کف مظلوم و کم توقع دوره نبرد حق علیه باطل خطاب به ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
  • گوئي درآسمان ها پرواز مي كنم شهيد سيدمهدي اعتصامي درسال 1348درخانواده اي مذهبي ومتدين ديده به جهان گشود. تحصيلات ابتدائي را در مدرسه قلم كه درآن زمان مذهبي ترين مدرسه كرج بود آغاز كرد. سید مهدی ازحافظه واستعداد خاصي برخوردار بود
  • اجرای عملیات رنگ آمیزی سرعت گیر‌های معابر منطقه ۲ شهرداری فردیس مدیر منطقه ۲ شهرداری فردیس از اجرای طرح رنگ آمیزی سرعتگیر های معابر این منطقه خبر داد.
  • ادامه عملیات عمرانی در مهدی آباد چهارباغ لکه گیری و آسفالت معابر و کوچه های مهدی آبادشهرستان چهارباغ ساوجبلاغ همچنان ادامه دارد
  • اعمال محدودیت ها در البرز از ۱۰ تا ۱۶ آبان ماه تمدید شد نماینده عالی دولت در استان البرز از تمدید محدودیت ها به مدت یک هفته دیگر از ۱۰ تا ۱۶ آبان ماه خبر داد و گفت: بدون شک همراهی مردم برای رعایت محدودیت ها، دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کاهش ابتلا و مرگ و میر ناشی از شیوع کرونا موثر و لازم است.
  • مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای‌ دانش آموز شهرستان نظرآباد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و طبق برنامه ریزی ستاد بزرگداشت این هفته حجت الاسلام و المسلمین سید سجاد موسوی امام جمعه، مسعود مهران نیا مدیر آموزش و پرورش، محمد جان محمدلو فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ناحیه، شفیعیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، پیری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی دیگر از مسئولین و دانش آموزان شهرستان نظرآباد، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی ضمن حضور در گلزار مطهر شهدای دانش آموز شهرستان، غبار روبی، عطر افشانی مزار شهدا، اهدای شاخه گل و قرائت فاتحه داشتند و یاد و خاطره شهدا و امام شهدا را گرامی داشتند خبرنگارجام جم البرز-ساوجبلاغ ونظرآباد: .بنابه تماس جهانشاهلومدیرروابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان نظرآباد

رازهای موفقیت یک طراح دکوراسیون داخلی در گفتگو با جام جم البرز

مهم تر از درآمد، رضایت مشتریان ودقت در کار است

مهم تر از درآمد، رضایت مشتریان ودقت در کار است
1399/7/19


جام جم البرز : بانوان ایرانی درعرصه های مختلف جامعه حضوری تاثیر گذاردارند . رشته معماری وطراحی دکوراسیون داخلی از رشته های مورد علاقه وجذاب برای خانم ها می باشد . با ورود خانم ها به مشاغل مرتبط با معماری وطراحی ساختمان، اشتغال زایی خوبی در این بخش صورت گرفته است . خبرنگار جام جم البرز با یکی از بانوان فعال وکارآفرین در این حوزه گفتگویی انجام داده که در ادامه می خوانید:  
لطفاً ضمن معرفی ، مختصری از فعالیت کاری خود را بیان کنید  ؟ 
شادی شهبازی هستم . دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق وکارشناسی معماری می باشم . ضمن اینکه تمام دوره های معماری مرتبط با طراحی دکوراسیون داخلی را به صورت بین المللی گذرانده ام . فعالیت اصلی ما ، فروش مواد اصلی وطراحی دکوراسیون داخلی در استان های البرز وگیلان می باشد . 
برای چند نفر در این بخش شغل ایجاد نموده اید ؟ 
در حال حاضر تعداد 14 نفر،که شامل طراحان وپرسنل اداری دفتر می باشند با ما همکاری می کنند . البته درزمان اجرا وانجام پروژه ها ،حدود پنجاه تا شصت نفر همکار داریم .  
راز موفقیت کاری خود را در چه مواردی می دانید ؟
من فکر میکنم دقتی که دراجرای کارها داریم خیلی اهمیت دارد . ما از نظر مالی زیاد حساسیت نشان نمی دهیم بلکه رضایت ارباب رجوع وتحویل مناسب کار برای ما مهم تر از بخش مالی است .
خدمات مجموعه شما به مشتریان به چه صورتی انجام می گردد ؟
بیشتر فروش ما به صورت مجازی است . مشتریان ما بیشترکسانی هستند که اول نمونه کارهای ما را در فضای مجازی دیده اند و بعد جهت ادامه کار به صورت حضوری به دفتر مراجعه می کنند.  
با توجه به شرایط کرونایی وکسادی بازار چه پیشنهادی برای رونق کسب وکارتان دارید ؟  
خب- با وجود کرونا شرایط کاری برای فعالیت ما سخت ترشده است ولی ما به فعالیت خود ادامه می دهیم .

حمایت از مشاغل خیلی میتواند در رونق کسب وکار تاثیرگذار باشد . اعطای وام وتسهیلات جهت بازسازی منازل واماکن به افرادی که به این وام ها نیاز دارند ، می تواند به کار ما رونق دهد وما نیز با استفاده از این تسهیلات می توانیم برای تغییرات مورد نظر آنها طرحهایی اجرا کنیم . 
نکته دیگر اینکه کارها باید به افراد متخصص سپرده شود . افرادی که تخصص کافی در امور ندارند با نظر وپیشنهادات نادرست مشکلاتی ایجاد می کنند اما اگرکارها به صورت تخصصی انجام شود هیچ مشکلی پیش نمی آید.
مطلب پایانی خود را برای خوانندگان بفرمایید ؟ 
سخن پایانی من به تمام خانم هاست . خانم ها به هرچیزی که بخواهند میتوانند برسند وهیچ مانعی نمی تواند جلوی پیشرفت آنهارا بگیرد . خیلی از خانم ها هستند که خودشان را هنوز باور ندارند، در صورتی که می توانند پابه پای مردان کار وفعالیت کنند،شاید حتی بهتروموفق تر از آقایان پیش بروند . تنها خودشان وعدم خود باوری آنهاست که ممکن است مانع پیشرفتشان شود
راههای ارتباطی : 
02632532911-09127614649
اینستاگرام 
Shadishahbaziasl
www.shadishahbazi.ir

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.