اخبار

 آخرین اخبار 

عروس نیزار در البرز

عروس نیزار در البرز
1399/7/19


ساخت فیلم سینمایی عروس نیزار به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی هادی رمضانپورکه  در کرج کلید خورده است به روزهای پایانی فیلمبرداری نزدیک می شود. 

به گزارش جام جم البرز ، عروس نیزار در ژانر وحشت و در قالب سینمایی برای شرکت در جشنواره‌های داخلی و خارجی تولید می‌شود. در حال حاضر حدود 10 روز از ضبط این فیلم می‌گذرد و۲۰ روز از ضبط آن  باقی مانده است.

بازیگران نقش‌های اصلی فیلم عروس نیزار را مریم مؤمن، دانیال عبادی، ندا قربانیان، سهیل قاصدی و بهزاد رحیم خانی برعهده دارند.

ندا قربانیان، بازیگر، کارگردان، نمایشنامه نویس و رئیس انجمن نمایش استان البرز درباره حضور و ایفای نقش خود در فیلم عروس نیزار گفت: در این فیلم یکی از نقش‌های اصلی را بازی می‌کنم، نقش زنی که حدود ۳۰ سال دارد و فرزند همسرش را بزرگ می‌کند.

وی با اشاره به بحران ویروس کرونا و عواملی که حضور هر بازیگری را سخت و محدودتر می‌کند، افزود: در این شرایط ما هم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنیم. استفاده از ماسک برای گروه اجباری  و حفظ فاصله گذاری به غیر از مواقعی که بازیگران مقابل دوربین میروند انجام می‌شود.

این بازیگر در ادامه گفت : در وضعیت فعلی که تئاتر کرج رونق ندارد، بیشتر هنرمندان تئاتر پیشنهادات فیلم را قبول می‌کنند. با وجود بیماری کرونا، تئاتر در کرج غیر ممکن است زیرا سالن‌های ما استاندارد نیست و زیر ساخت‌های ضعیفی دارد. 

قربانیان در پایان درباره علت حضور خود در این فیلم اظهار داشت : پیش از این تجربه کاری خوبی با این کارگردان در فیلم سهولان داشته‌ام و با توجه به اینکه علاقه به حضور در نقش‌های متفاوت را دارم بازی در عروس نیزار در ژانر وحشت برایم  چالش برانگیز بود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.