اخبار

 آخرین اخبار 
  • بهبود وضعیت عمرانی و خدمات شهری شهرک ناز فردیس در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت شهردار فردیس گفت: بهبود وضعیت عمرانی و خدمات شهری شهرک ناز فردیس در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی در ابعاد مختلف با شماره تلفن 32210009دفتر تحریریه جام جم البرز همه روزه به غیر ایام تعطیل در وقت اداری تماس بگیرند تا مشکلاتشان با نام خودشان در همین ستون درج گردد.
  • نماد استقلال، آزادی، میدان جمهوری اسلامی کرج در معرض تخریب میدان جمهوری اسلامی کرج سال هاست به عنوان میعادگاه دلدادگان انقلاب اسلامی شناخته شده و مردم از این میدان خاطره های خوش تاريخی، آزادگی، مردانگی، همبستگی و بیعت عمومی با انقلاب اسلامی را دارند.
  • فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب، وظیفه اصلی رسانه ها در کنترل ویروس کرونا دکتر آبروش، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز در دیدار با مدیر روزنامه جام جم البرز گفت: شیوع ویروس کرونا به یکی از دغدعه های مهم مردم و مسوولان در سراسر کشوردرآمده است. به طور قطع و یقین فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب توسط رسانه‌ها نقش موثر در پیشگیری از شیوع این ویروس و مهار آن دارد.
  • ضرورت تعیین تکلیف فوری جانبازان فاقد صورت سانحه بالینی این مقاله به نمایندگی از سوی رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و بویژه جان بر کف مظلوم و کم توقع دوره نبرد حق علیه باطل خطاب به ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
  • گوئي درآسمان ها پرواز مي كنم شهيد سيدمهدي اعتصامي درسال 1348درخانواده اي مذهبي ومتدين ديده به جهان گشود. تحصيلات ابتدائي را در مدرسه قلم كه درآن زمان مذهبي ترين مدرسه كرج بود آغاز كرد. سید مهدی ازحافظه واستعداد خاصي برخوردار بود
  • اجرای عملیات رنگ آمیزی سرعت گیر‌های معابر منطقه ۲ شهرداری فردیس مدیر منطقه ۲ شهرداری فردیس از اجرای طرح رنگ آمیزی سرعتگیر های معابر این منطقه خبر داد.
  • ادامه عملیات عمرانی در مهدی آباد چهارباغ لکه گیری و آسفالت معابر و کوچه های مهدی آبادشهرستان چهارباغ ساوجبلاغ همچنان ادامه دارد
  • اعمال محدودیت ها در البرز از ۱۰ تا ۱۶ آبان ماه تمدید شد نماینده عالی دولت در استان البرز از تمدید محدودیت ها به مدت یک هفته دیگر از ۱۰ تا ۱۶ آبان ماه خبر داد و گفت: بدون شک همراهی مردم برای رعایت محدودیت ها، دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کاهش ابتلا و مرگ و میر ناشی از شیوع کرونا موثر و لازم است.
  • مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای‌ دانش آموز شهرستان نظرآباد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و طبق برنامه ریزی ستاد بزرگداشت این هفته حجت الاسلام و المسلمین سید سجاد موسوی امام جمعه، مسعود مهران نیا مدیر آموزش و پرورش، محمد جان محمدلو فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ناحیه، شفیعیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، پیری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی دیگر از مسئولین و دانش آموزان شهرستان نظرآباد، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی ضمن حضور در گلزار مطهر شهدای دانش آموز شهرستان، غبار روبی، عطر افشانی مزار شهدا، اهدای شاخه گل و قرائت فاتحه داشتند و یاد و خاطره شهدا و امام شهدا را گرامی داشتند خبرنگارجام جم البرز-ساوجبلاغ ونظرآباد: .بنابه تماس جهانشاهلومدیرروابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان نظرآباد

رحیم خستو

از ابتدا با حذف میدان جمهوری مخالف بودم

 از ابتدا با حذف میدان جمهوری مخالف بودم
1399/7/25

 

نایب رئیس شورای شهر کرج گفت: بنده از ابتدا با تبدیل میدان جمهوری به تقاطع غیرهمسطح مخالف بوده ام.

به گزارش جام جم البرز : وی در خصوص محتوای لایحه شهرداری کرج به صحن شورای شهر گفت: شهرداری کرج در مورخ۹۸/۸/۱ لایحه ای به شورا ارائه می نماید مبنی بر اینکه ردیف بودجه تقاطع جمهوری به دلیل حفظ ارزش زمین های شهرداری مجاور این میدان، از اولویت خارج شود و به سالهای آتی موکول گردد.

نایب رئیس شورای شهر کرج افزود: کمیسیون عمران پیشنهاد پایداری ردیف بودجه و انتقال آن به میدان دانشگاه را ارائه می نماید و در جلسه ۱۷۵ رسمی شورا، اکثریت اعضا با این پیشنهاد مخالفت می‌کنند.

خستو گفت: همانطور که در صوت جلسه شورا و متن ابلاغ به شهردار ثبت و ضبط شده است، مقرر می گردد لایحه شهرداری با اصلاحات و در نظر گرفتن تمامی ابعاد زیست محیطی، فرهنگی، فنی و اجرایی و هزینه های مورد نیاز، در کنار تاثیرات آن بر اراضی مجاور به شورا ارائه گردد.

وی گفت: بنده از ابتدا به دلایلی که بارها به آنها اشاره کردم، با از بین بردن میادین شهر و نگاه تکنیک زده مدیران به شهر مخالف بوده ام و خوشحالم که رأی گیری علنی صحن شورا، همه ما را در معرض دید و قضاوت عموم مردم قرار میدهد.

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای شهر کرج در پایان نیز گفت: مواضع اخیر بنده در خصوص مسئله فوق دفاع از جایگاه شورا و منافع شهروندان است وگرنه می توان سکوت کرد و معتقدم نباید منافع شهروندان را تا سطح حقیر منافع فردی، کاهش دهیم. چه بسا شهامت تصمیم گیری و حتی پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایان باشد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.