اخبار

 آخرین اخبار 

فیلم سینمایی کمدی "گافتاب" به مرحله پایانی رسید

فیلم سینمایی کمدی "گافتاب" به مرحله پایانی رسید
1399/8/3


فیلم سینمایی کمدی "گافتاب" به مرحله پایانی رسید.

فیلم سینمایی "گافتاب" یک فیلم کمدی اجتماعی به کارگردانی نوید اسماعیلی و تهیه کنندگی مسعود ندافی به مرحله پایانی رسید.
 
به گزارش جام جم البرز وبه نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس ، "گافتاب" فیلم سینمایی نوید اسماعیلی با مضمون کمدی اجتماعی است که به تازگی پروانه ساخت دریافت کرده بود در مرحله پایانی قرار گرفته است.
نوید اسماعیلی کارگردان فیلم گافتاب گفت: با توجه به وضعیف کرونا و شرایط سخت با رعایت پروتکل های بهداشتی فیلم به مرحله پایانی نزدیک می شود.
وی افزود: مهمترین معضل اجتماعی یعنی وابستگی افراد به فضای مجازی و دغدغه عموم جامعه در قالب طنز در این فیلم نشان داده شده است، تمامی داستان در یک روستا رخ می دهد و ایرج بعد از دعوت پدرش تصمیم به سفر به روستا می گیرد که با چالش های فراوانی در این سفر روبه رو می شود.
وی افزود:این فیلم از ۲۰مهر ماه کلید خورد و خانم نگین صدق گویا با تصمیم تهیه کننده بجای خانم بهنوش بختیاری ایفای نقش نمود.
در این فیلم حسن شکوهی ،نگین صدق گویا، مسعود ندافی، عباس محبوب، اصغر حیدری، فرهاد بشارتی، آرام یوسفی نیا، اسدالله یکتا، فرج الله گلسفیدی، بهراد خراطی، نجات علیمرادی ،علی مرزبان یار، ابراهیم مرزبان یار، فوژان طاهری منفرد، رژین دلشادمنش، رهام افشار، عارف ملکی، رژینا میرسید، تمنا مرادی، سیدمسعود سیدحسینی به ایفای نقش می پردازند.
سایر عوامل تولید عبارتند از کارگردان: نوید اسماعیلی، نویسنده: وحید اسماعیلی، مدیر تولید: مسعود قبادی، صدابردار: فرزاد معاونیان، طراح صحنه: مهرداد رنجی، گریم: پیام ابوالحسنی، عکاسان پشت صحنه: عرشیا حمیدی و فاطمه نظری، منشی صحنه: فاطمه قاسم.
در ادامه مسعود ندافی تهیه کننده این فیلم افزود: ان شاالله این فیلم پر مخاطبی خواهد بود که بعداز ساخت قسمت اول تصمیم داریم قسمت دوم این فیلم را نیز بسازیم. وی از آقای حسن شکوهی که با ایفای نقش و همکاری در این فیلم باعث طراوت خاصی در پروژه شده اند تشکر نمود.
 
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر