اخبار

 آخرین اخبار 

بازار فروش محصولات صنایع درشهر جدید هشتگرد راه اندازی می شود 

بازار فروش محصولات صنایع درشهر جدید هشتگرد راه اندازی می شود 
1399/8/10

 

در نشست تخصصی که با حضور فرماندار ساوجبلاغ ، معاون توسعه و برنامه ریزی ، مدیر عامل شهر جدید هشتگرد ، رییس اداره صمت و شهردار شهر جدید هشتگرد بر گزار شد ساخت یک مجموعه بزرگ تجاری برای فروش محصولات صنایع شهرستان مورد تاکید قرار گرفت .
به گزارش خبرنگار جام جم البرز - ساوجبلاغ ونظرآباد،  مهدی مهرورفرماندار ساوجبلاغ با بیان اینکه این شهرستان دارای بیش از ۱۲۰۰ واحد صنعتی میباشد که ۵۰۰ واحد آن از معتبر ترین برندهای کشوری هستند خواستار ارائه محصولات این صنایع بصورت مستقیم و بدون واسطه به مردم شد 
وی گفت تردد بیش از ۱۴ استان از این شهرستان و امکاناتی که ما در شهر جدید داریم و در اینده مسیر تردد طالقان هم از این شهر خواهد بود باید مرکز تجاری بزرگی را در این شهر احداث کنیم که اجناس با کفیت صنایع را با قیمت مناسب به مردم ارائه کند   

مهرور افزودهمچنین در حاشیه شهرستان صنایعی که از برند های معتبر هستند هم  می توانند از این پتانسیل استفاده کنندو محصولات خود را در این بازارچه به صورت مستقیم به فروش برسانند .

مهرورافزودما بدنبال یک مرکز تجاری قوی هستیم که همه خدمات را برای جمعیتی بالغ بر ۳ میلیون نفرکه از بزرگراه کرج قزوین تردد می کنند راارائه دهند .
 وی هدف اصلی از ساخت این مجموعه را  جهت حذف واسطه و توسعه بازار فروش تولیدات کارخانجات بیان کرد.
بنابراعلام پایگاه خبری فرمانداری
مهدی مهرورادامه داد این مجموعه با ایجاد اشتغال سعی در ایجاد بازار نو و اعتماد بیشتر بین صاحبان صنعت و کالا را دارد تا کالاها با قیمت مناسب بدون واسطه دست افراد برسد.

فرماندار ساوجبلاغ همچنین ادامه داد از سر مایه گذارانی که در این حوزه قصد سر مایه گذاری دارند  حمایت خواهدشد
 مهرور گفت یکی از بزرگترین امتیازات راه اندازی این مرکز تجاری معرفی برندهای ملی و حذف واسطه برای معرفی کالا در سال جهش تولید است.
وی از مدیر عامل شرکت عمران ، رییس اداره صمت ، اتاق اصناف ، شهردار شهر جدید هشتگرد و معاون توسعه و برنامه ریزی خواست تا هر چه سریعتر نسبت به جانمایی مکان و مطالعه آن اقدام تا شاهد ساخت آن در کمترین زمان ممکن باشیم .

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.