اخبار

 آخرین اخبار 

سهولان در جشنواره بین‌المللی ماربیای اسپانیا

سهولان در جشنواره بین‌المللی ماربیای اسپانیا
1399/8/11

 معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز :فیلم سینمایی «سهولان» در جشنواره بین‌المللی ماربیای اسپانیا به نمایش درمی‌آید.
 
به گزارش جام جم البرز ،دهقان هراتی ، معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با اعلام این خبر اظهار داشت: فیلم سینمایی «سهولان» به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی هادی رمضانپور به جشنواره بین‌المللی (ماربیا) اسپانیا راه پیدا کرد و جهت رقابت با فیلم‌های خارجی امسال این جشنواره انتخاب شد.
محمود دهقان هراتی گفت : این جشنواره از جشنواره های معتبر سینمایی است و امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و برای تمامی فیلمها امکان تماشای آنلاین در سایت جشنواره فراهم شده است.  
دهقان هراتی افزود : این جشنواره در شهر ماربیای اسپانیا و در تاریخ هفتم آبان امسال لغایت بیست و یک آبان به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.
فیلمبرداری «سهولان» در فصل سرما و مناطق کوهستانی کردستان صورت گرفت. این فیلم از زبان و نوع پوشش‌های کردی تبعیت کرده و با زیرنویس فارسی و انگلیسی عرضه خواهد شد.
یاسمن محمدی و راشد ساعدپناه از بازیگران جوان کرد در کنار امین تارخ و ثریا قاسمی از هنرمندان فرهیخته و علی رام نورایی و ندا قربانیان، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان البرز و از بازیگران حرفه‌ای ایران و در «سهولان» پا به عرصه سینمای حرفه‌ای گذاشتند.
گفتنی است : این جشنواره هنوز کاندیداهای جوایز را در بخشهای مختلف اعلام ننموده است

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.