اخبار

 آخرین اخبار 

کمک 670 میلیون تومانی نیکوکار مقیم خارج از کشور  به مددجویان کمیته امداد البرز

کمک 670 میلیون تومانی نیکوکار مقیم خارج از کشور  به مددجویان کمیته امداد البرز
1399/9/1

 

حسین سریزدی نیکوکار مقیم امریکا با حضور در منازل مددجویان البرزی، 670 میلیون تومان جهت هزینه درمان، مسکن و جهیزیه و ... به این عزیزان کمک کرد.

به گزارش جام جم البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز گفت: آقای حسین سریزدی یکی از نیکوکاران مقیم خارج از کشور می باشد که طی 5 سال گذشته ضمن همکاری با این نهاد به بیش از  200 خانوار مددجوی دارای وضع اضطرار کمک های شایانی کرده است. 
وی افزود: این نیکوکار ارجمند در سال جاری با حضور در منازل مددجویان البرزی دارای وضع اضطرار 175 میلیون تومان جهت هزینه درمان ، مسکن و جهیزیه، معیشت و... این عزیزان پرداخت کرد که بدین ترتیب مجموع کمک های این خیر طی 5 سال به 670 میلیون تومان رسیده است.
محمدی فرد ادامه داد: بسیاری از ایرانیان مقیم خارج از کشور به شکل های مختلف تمایل خود نسبت به شرکت در امور خیر و احسان ابراز نموده و در طرح های مختلف کمیته امداد امام(ره) شرکت کرده اند. 
محمدی فرد بابیان اینکه مردم نوع‌دوست استان البرز در طول سال از طریق دفاتر کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری، این نهاد را در ارائه خدمت به نیازمندان یاری می‌کنند گفت: نیازهای خانوارهای مددجو به ترتیب اولویت اضطرار احصاء و دسته‌بندی‌شده است و خدمات مختلف با بهره‌گیری از منابع و اعتبارات کمیته امداد و همچنین ظرفیت خیران، به مددجویان ارائه می‌شود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.