اخبار

 آخرین اخبار 

پیام مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت هفته بسیج

پیام مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت هفته بسیج
1399/9/1


جام جم البرز: حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون،کار وفاه اجتماعی استان البرز با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان و بویژه جامعه بسیجیان کار وتولید استان تبریک گفت. ‎
متن پیام وی بدین شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم
بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند . امام خمینی (ره)
بسيج، اين شجره طيبه و ميراث ماندگار بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران اين نهاد ارزشي و برخاسته از بطن جامعه با قدرت و توان عظيم خودجوش خود توانسته در راه اعتلاي انقلاب اسلامي و نظام جمهوري اسلامي گام هاي اساسي برداشته و مايه افتخار و سربلندي اين مرز و بوم باشد.
حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های این مجموعه انقلابی، تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود بلکه در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است و بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی و عرصه‌های علمی و فکری سهیم بوده است.
بدون شک نقش بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه های خدمتگذار در رخدادهای مختلف چون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی، کنگره عظیم اربعین و کمک و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی چون سیل و زلزله و امروز اهتمام جدی در مبارزه‌ با کرونا حقیقتا کم نظیر، بی بدیل و شایسته تقدیر است و در این عرصه نیز نقش قشر بسیج کارگری نیز از مهمترین و تاثیرگذارترین اقشار در تاریخ ایران هستند که نقش آنان در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی بویژه در دوران جنگ تحمیلی و پس از آن در دوران سازندگی و تولید و خودکفایی بسیار پررنگ بوده است.
اینجانب هفته بسیج را به کلیه بسیجیان استان البرز تبریک عرض نموده و امیدوارم با بهره‌مندی از ظرفیت کلان این نیروی عظیم مردمی همواره شاهد پیشرفت و سربلندی هر چه بیشتر استان و میهن عزیز اسلامی مان باشیم.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.