اخبار

 آخرین اخبار 
  • بارش خفیف باران وکاهش آلاینده ها روند کاهش آلاینده‌ها و در بعضی ساعات افزایش ابر، بارش‌های پراکنده و خفیف و وزش باد را به ویژه در ارتفاعات شمالی استان خواهیم داشت.
  • چهار فوتی در 24 ساعت گذشته  رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته چهار بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۲۶۲۶ نفر رسیده است.
  • تازه‌ترین ‌رنگ‌بندی کرونا در استان‌های کشور براساس آمارهای رسمی منتشر شده از سوی ستاد ملی کرونا بعد از اجرای محدودیت‌های اخیر کرونایی در کشور خوشبختانه سیر نزولی ابتلا و فوت ناشی از این ویروس منحوس کاهش یافته است.
  • آمریکا زندانیان داعشی را به مرز سوریه و عراق منتقل کرد منابع محلی در سوریه خبر دادند که آمریکا به منظور بهانه تراشی برای بقای خود در خاک سوریه و حمله به مواضع ارتش سوریه، زندانیان داعشی را به خط مرزی میان عراق و سوریه منتقل کرده است.
  • تجلیل از کارشناس آموزش و پژوهش کانون البرز از فرانک فروزانفر کارشناس آموزش و پژوهش کانون البرز به جهت اجرای فعالیت‌های خوب در هفته پژوهش تجلیل شد .
  • بازدید نمایندگان، معاون وزیر و استاندار از پروژه سالن ورزشی ۶هزار نفره کرج در این بازدید بر تکمیل پروژه وافتتاح آن تا قبل از پایان دولت تاکید شد وبرنامه تکمیل پروژه ورزشگاه ۶هزار نفره انقلاب از شنبه ۲۷دی ماه آغاز می‌شود.
  • گلزار شهدا، تجلی حماسه های ماندگار  با شروع جنگ تحمیلی در 31 شهریور 59 وهجوم دشمن به مرزهای کشور، پیر و جوان ، مردوزن برای دفاع ازناموس، میهن وحفظ ارزشهای انقلابی به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافتند در هشت سال جنگ با تمام کمبودهای مادی، فقط با ایمان به خدا واطاعت از رهبری، رشادتها واز خود گذشتگی های زیادی نشان دادند که در تاریخ این سرزمین ثبت ماندگار است.
  • موذن کوچک هنوز اهالی روستای اسلام آباد گرمسار ، موذن کوچک مسجد محل را به یاد دارند که با صدای ملکوتی اش مردم را به ادای نماز دعوت می کرد.
  • صرفه جویی ۱۰ میلیارد ریالی از تعمیر و بازسازی ماشین آلات راهداری در البرز سرپرست دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین الات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سفر به استان البرز و بازدید از نحوه آمادگی ماشین آلات برای انجام عملیات راهداری، گفت: با توجه به محدودیت های اعتباری و لزوم صرفه جویی در هزینه ها، تعمیر و بازسازی ماشین آلات سنگین با استفاده از توان و مهارت فنی نیروهای داخلی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ها در دستور کار قرار گرفته است .
  • تعداد فوتی‌های کرونا در البرز بار دیگر صفر شد رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته مورد جدید فوت قطعی به دلیل کرونا در استان ثبت نشده است.

توصيه هاي آبفاي البرز براي جلوگيري از يخ زدگي كنتورهاي آب

توصيه هاي آبفاي البرز براي جلوگيري از يخ زدگي كنتورهاي آب
1399/9/3

 

 

آبفاي البرز براي پيشگيري از يخ زدگي كنتور وانشعابهاي آب دراين استان ،توصيه هايي به شهروندان ارايه كرد.

به گزارش جام جم  البرز ،با توجه به درپيش بودن فصل سرما وپيش بيني كاهش دماي هوا ،احتمال يخ زدگي كنتور وانشعابهاي آب مي رود.برهمين اساس شهروندان ساكن دراين استان ضروري است اقدامهاي پيشگيرانه كه موثرترين روش براي جلوگيري از يخ زدگي وآسيب ديدگي كنتوروانشعاب ولوله هاي آب واحدهاي مسكوني و تجاري است،انجام دهندتا دچار قطع آب ومشكلات بعدي نشوند.

روابط عمومي آبفاي البرز،از شهروندان خواست علاوه بر استفاده از خاك اره(كه دركيسه ريخته شده)،پوشال، پارچه،گوني،پشم شيشه و...درمحفظه ومحل استقرار كنتوروپوشاندن لوله هاي متصل به كنتور،تمامي لوله هاي رو كار اعم از فلزي وغير فلزي را كه درمعرض هواي آزاد وسرماي محيط قراردارند،با عايق مناسب بپوشانند. گزارش روابط عمومي آبفاي البرزحاكيست: شهروندان براي يخ زدايي از كنتورهايي كه دچار يخ زدگي شده اند،به هيچ وجه آب داغ روي كنتور ولوله ها نريزند زيرا موجب تركيدگي مي شود وبجاي اينكار از كيسه ي آب داغ،سشوار وحرارت غیر مستقيم استفاده شود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر