اخبار

 آخرین اخبار 
  • بارش خفیف باران وکاهش آلاینده ها روند کاهش آلاینده‌ها و در بعضی ساعات افزایش ابر، بارش‌های پراکنده و خفیف و وزش باد را به ویژه در ارتفاعات شمالی استان خواهیم داشت.
  • چهار فوتی در 24 ساعت گذشته  رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته چهار بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۲۶۲۶ نفر رسیده است.
  • تازه‌ترین ‌رنگ‌بندی کرونا در استان‌های کشور براساس آمارهای رسمی منتشر شده از سوی ستاد ملی کرونا بعد از اجرای محدودیت‌های اخیر کرونایی در کشور خوشبختانه سیر نزولی ابتلا و فوت ناشی از این ویروس منحوس کاهش یافته است.
  • آمریکا زندانیان داعشی را به مرز سوریه و عراق منتقل کرد منابع محلی در سوریه خبر دادند که آمریکا به منظور بهانه تراشی برای بقای خود در خاک سوریه و حمله به مواضع ارتش سوریه، زندانیان داعشی را به خط مرزی میان عراق و سوریه منتقل کرده است.
  • تجلیل از کارشناس آموزش و پژوهش کانون البرز از فرانک فروزانفر کارشناس آموزش و پژوهش کانون البرز به جهت اجرای فعالیت‌های خوب در هفته پژوهش تجلیل شد .
  • بازدید نمایندگان، معاون وزیر و استاندار از پروژه سالن ورزشی ۶هزار نفره کرج در این بازدید بر تکمیل پروژه وافتتاح آن تا قبل از پایان دولت تاکید شد وبرنامه تکمیل پروژه ورزشگاه ۶هزار نفره انقلاب از شنبه ۲۷دی ماه آغاز می‌شود.
  • گلزار شهدا، تجلی حماسه های ماندگار  با شروع جنگ تحمیلی در 31 شهریور 59 وهجوم دشمن به مرزهای کشور، پیر و جوان ، مردوزن برای دفاع ازناموس، میهن وحفظ ارزشهای انقلابی به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافتند در هشت سال جنگ با تمام کمبودهای مادی، فقط با ایمان به خدا واطاعت از رهبری، رشادتها واز خود گذشتگی های زیادی نشان دادند که در تاریخ این سرزمین ثبت ماندگار است.
  • موذن کوچک هنوز اهالی روستای اسلام آباد گرمسار ، موذن کوچک مسجد محل را به یاد دارند که با صدای ملکوتی اش مردم را به ادای نماز دعوت می کرد.
  • صرفه جویی ۱۰ میلیارد ریالی از تعمیر و بازسازی ماشین آلات راهداری در البرز سرپرست دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین الات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سفر به استان البرز و بازدید از نحوه آمادگی ماشین آلات برای انجام عملیات راهداری، گفت: با توجه به محدودیت های اعتباری و لزوم صرفه جویی در هزینه ها، تعمیر و بازسازی ماشین آلات سنگین با استفاده از توان و مهارت فنی نیروهای داخلی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ها در دستور کار قرار گرفته است .
  • تعداد فوتی‌های کرونا در البرز بار دیگر صفر شد رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته مورد جدید فوت قطعی به دلیل کرونا در استان ثبت نشده است.

مشکلات آبی دردستورکارفرمانداری نظرآباد

مشکلات آبی دردستورکارفرمانداری نظرآباد
1399/9/4

 

مدیرکل آبفای استان البرزدرجهت رسیدگی به مشکلات امورآب شهروندان نظرآباد میهمان سرپرست فرمانداری این شهرستان بود.

خبرنگارجام جم البرز- نظرآبادوساوجبلاغ:

درجلسه ای که به همین منظوردرمحل فرمانداری نظرآبادبرگزارگردیدمقررشدتا در آینده نزدیک جهت اجرای مخزن آب در شهرستان نظرآباد جلسه ای باحضور فرماندار و مدیران کل آبفا و منابع طبیعی تشکیل گردیده و مشکل زمین  مخزن فوق مرتفع شودهمچنین باتوجه به اینکه با پیگیری های دکتر شهبازی استاندارالبرز تخصیص حقابه سد طالقان به شهرستان نظرآباد تحقق یافته، اقدامات لازم جهت اختصاص آب از سد یاد شده به شهرستان در اسرع وقت عملیاتی گردد.همچنین دراین جلسه در خصوص احداث تصفیه خانه شهر نظرآبادونیز مشکلات آب برخی روستاهای شهرستان در دوبخش مرکزی و تنکمان صحبت های لازم صورت پذیرفت.به گزارش پایگاه خبری فرمانداری نظرآبادفرماندارشهرستان با تأکید بر خدمت به مردم اظهار داشت قطعاً اصلی ترین وظیفه همه مسئولین خدمت به مردم بوده که تلاش ادارات خدمات رسان در این خصوص می بایست دوچندان باشدحیطه کاری امورآب نیزتوجه به موضوع بسیار مهم و حیاتی تأمین آب شرب مردم است که لازم است توجه ویژه ای به آن گردد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر