اخبار

 آخرین اخبار 

محمد نبیونی

دلسوزی و پی گیری اعضاء شورای شهر باعث موفقیت های مدیریت شهری شد

 دلسوزی و پی گیری اعضاء شورای شهر باعث موفقیت های مدیریت شهری شد
1399/9/4


رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج گفت: اگر دلسوزی و پی گیری اعضاء شورای اسلامی شهر کرج نبود موفقیت ها و تلاش مدیریت شهری به ثمر نمی رسید.
به گزارش جام جم البرز، محمد نبیونی در نطق پیش از دستور دویست و بیست و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: این روزها نکات و مطالبی در صحن شورای شهر، کمیسیونها، فضای مجازی و رسانه های مختلف مطرح می شود که احساس می کنم آنچه در مجموع سه سال عملکرد شورای پنجم و مدیریت شهری اتفاق افتاده به آن ظلم شده است به همین خاطر مروری می کنم بر آنچه در طول سه سال و نیم گذشته که توسط مدیریت شهری و پی گیری اعضای شورای شهر اقدام شده است.
عضو شورای اسلامی شهر کرج افزود: موفقیت های به دست آمده ناشی از مجموعه فعالیت افرادی است که در خط مقدم مدیریت شهری در حال فعالیت و تلاش هستند و درکنار آن بیشتر از همه دلسوزی های تک تک اعضای شورای شهر است که اگر با دلسوزی و دقت مسایل را دنبال نمی کردند این میزان موفقیت ها کسب نمی شد.
نبیونی تصریح کرد: طبیعتاً خواسته یک شورای تحول گرا و شورایی که شعارش شفافیت و سلامت بود و با همین ریزبینی و دقت مسایل را پی گیری می کنند از ثمرات انقلاب اسلامی و مهمتر از همه ثمرات آن چیزی است که در راه اندازی نظام شهرها در مدیریت شهری است باید به فال نیک بگیریم و نگذاریم نقاط تیره و خاکستری که وجود دارد گسترش پیدا کند و همه عملکرد مدیریت شهری را تحت شعاع قرار دهد.
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج بیان کرد: بهره برداری از پارک رازی، بوستان مهر، بوستان رودکی (روشندلان)، فاز 2 یادگار امام (ره)، بهره برداری از فاز یک باغ موزه دفاع مقدس، بوستان بهارستان، پارک بین فازی مهرشهر، پارک امید، افتتاح بیش از ده خانه سلامت و هلال در سطح مناطق دهگانه کرج، افتتاح خانه سلامت در مرکز خدمات اورژانس بهشت در سازمان آرامستانها و افتتاح گذر سبز حاشیه رودخانه بخشی از اقدامات مدیریت شهری در دوره پنجم شورای شهر کرج است که با همت مدیریت شهری و دلسوزی و پی گیری اعضاء شورای شهر به ثمر رسید.
وی به راه اندازی طرح هوشمند سازی برخی از تقاطعات این کلانشهر اشاره کرد و یادآور شد: اگر دلسوزی و پی گیری عضو شورای اسلامی شهر کرج نبود این طرح هوشمند به بهره برداری نمی رسید.
نبیونی یادآور شد: راه اندازی و تجهیز سه ایستگاه آتش نشانی، افتتاح خودروهای جدید سازمان آتش نشانی، خرید و بازسازی 81 دستگاه اتوبوس، جمع آوری کلکتور آب های سطحی، بهره برداری از سالن های چند منظوره بحران، بهره برداری از پل حصارک بخصوص پل b3 و b4 و بهره برداری از بلوار شهدای اصناف که توانست بخش غربی کرج را از یک بن بست بزرگ نجات دهد از اقدامات مدیریت شهری است که اگر این اقدامات کوچک انگاشته شود ظلم به مدیریت شهری است.
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج به کاهش هزینه های جاری شهرداری و انضباط بخشی در این حوزه اشاره کرد و گفت: مدیریت شهری توانست بودجه یک هزار و 800 میلیاردی را به سه هزار و 150 میلیارد برساند و اگر دلسوزی و سختگیری اعضای شورای شهر کرج نبود سال 96 کل درآمد یک هزار و 114  میلیاردی به درآمد 2 هزار و 95میلیاردی سال 98 نمی رسید.
عضو شورای اسلامی شهر کرج به راه اندازی ارتباط الکترونیکی بین شهروندان، مدیریت شهری و ثبت اسناد اشاره و خاطرنشان کرد: این اقدام پس از تلاش و پی گیری اعضاء شورای شهر و مدیریت شهری برای نخستین بار در حوزه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج اتفاق افتاد که شهروندان بدون مراجعه و به صورت غیر حضوری پرونده خود را دنبال کنند.
نبیونی بیان کرد: مجموع پیشرفت قطار شهری در طول 11 سال 30 درصد پیشرفت بوده که با پی گیری اعضاء شورای شهر کرج در طول سه سال اخیر این پیشرفت 43 درصد است که نشان از دلسوزی مجموعه شورا ومدیریت شهری است.
وی به پیشرفت 57 درصدی بزرگراه شهید سپهبد سلیمانی اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط بحرانی اقتصاد کشور و شیوع بیماری کرونا پیشرفت این پروژه قابل توجه است.
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج افزود: دغدغه شورای دوره پنجم در توسعه حوزه فضای سبز و عدم قطع درختان نباید از نظر دور بماند، اینکه عضو شورای شهر دغدغه سیما و منظر دارد آیا این زیبا نیست، اینکه بتوانیم کاری کنیم درختان کمتری قطع کنیم و شهر را به سمت زیباشناختی سوق دهیم حاصل تلاش مدیریت شهری و پی گیری شورای شهر بوده است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.