اخبار

 آخرین اخبار 
  • بارش خفیف باران وکاهش آلاینده ها روند کاهش آلاینده‌ها و در بعضی ساعات افزایش ابر، بارش‌های پراکنده و خفیف و وزش باد را به ویژه در ارتفاعات شمالی استان خواهیم داشت.
  • چهار فوتی در 24 ساعت گذشته  رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته چهار بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۲۶۲۶ نفر رسیده است.
  • تازه‌ترین ‌رنگ‌بندی کرونا در استان‌های کشور براساس آمارهای رسمی منتشر شده از سوی ستاد ملی کرونا بعد از اجرای محدودیت‌های اخیر کرونایی در کشور خوشبختانه سیر نزولی ابتلا و فوت ناشی از این ویروس منحوس کاهش یافته است.
  • آمریکا زندانیان داعشی را به مرز سوریه و عراق منتقل کرد منابع محلی در سوریه خبر دادند که آمریکا به منظور بهانه تراشی برای بقای خود در خاک سوریه و حمله به مواضع ارتش سوریه، زندانیان داعشی را به خط مرزی میان عراق و سوریه منتقل کرده است.
  • تجلیل از کارشناس آموزش و پژوهش کانون البرز از فرانک فروزانفر کارشناس آموزش و پژوهش کانون البرز به جهت اجرای فعالیت‌های خوب در هفته پژوهش تجلیل شد .
  • بازدید نمایندگان، معاون وزیر و استاندار از پروژه سالن ورزشی ۶هزار نفره کرج در این بازدید بر تکمیل پروژه وافتتاح آن تا قبل از پایان دولت تاکید شد وبرنامه تکمیل پروژه ورزشگاه ۶هزار نفره انقلاب از شنبه ۲۷دی ماه آغاز می‌شود.
  • گلزار شهدا، تجلی حماسه های ماندگار  با شروع جنگ تحمیلی در 31 شهریور 59 وهجوم دشمن به مرزهای کشور، پیر و جوان ، مردوزن برای دفاع ازناموس، میهن وحفظ ارزشهای انقلابی به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافتند در هشت سال جنگ با تمام کمبودهای مادی، فقط با ایمان به خدا واطاعت از رهبری، رشادتها واز خود گذشتگی های زیادی نشان دادند که در تاریخ این سرزمین ثبت ماندگار است.
  • موذن کوچک هنوز اهالی روستای اسلام آباد گرمسار ، موذن کوچک مسجد محل را به یاد دارند که با صدای ملکوتی اش مردم را به ادای نماز دعوت می کرد.
  • صرفه جویی ۱۰ میلیارد ریالی از تعمیر و بازسازی ماشین آلات راهداری در البرز سرپرست دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین الات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سفر به استان البرز و بازدید از نحوه آمادگی ماشین آلات برای انجام عملیات راهداری، گفت: با توجه به محدودیت های اعتباری و لزوم صرفه جویی در هزینه ها، تعمیر و بازسازی ماشین آلات سنگین با استفاده از توان و مهارت فنی نیروهای داخلی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ها در دستور کار قرار گرفته است .
  • تعداد فوتی‌های کرونا در البرز بار دیگر صفر شد رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته مورد جدید فوت قطعی به دلیل کرونا در استان ثبت نشده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری

پل‌های شهر کرج با فلاور باکس گل طبیعی تزئین شدند

پل‌های شهر کرج با فلاور باکس گل طبیعی تزئین شدند
1399/9/6

 

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: نصب فلاور باکس های فلزی رنگی و تزیین آنها با گل طبیعی با هدف زیباسازی شهر اجرا شده است.
به گزارش جام جم البرز، پیمان بضاعتی پور از اجرای بهسازی و رنگ آمیزی هندریل ها و گاردریل‌های تقاطعات غیرهمسطح پل های سطح شهر با هدف زیباسازی منظر شهر خبر داد.
وی با اشاره به اینکه نشاط، پویایی و زیبا بودن از ویژگی های مثبت بصری شهر محسوب می شود، گفت: تاکنون هندریل پل شورا در منطقه یک، پل شهید آجرلو واقع در منطقه ۸ و پل بیلقان و حامی در منطقه ۱۰ بهسازی و رنگ آمیزی شده اند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج همچنین به نصب ۵۰ عدد فلاور باکس فلزی رنگی بر روی گاردریل زیرگذر شهدای غواص در محدوده بلوار استقلال در منطقه یک شهرداری کرج اشاره کرد و افزود: این امر در تداوم پروژه های پیشین اجرا شده معاونت زیباسازی در پل شهدای روحانی و بیلقان است.
بضاعتی پور با توضیح اینکه فلاورباکس ها با کاشت گل های طبیعی فصلی و پاییزی جلوه زیبایی به شهر بخشیده اند، گفت: از برنامه های مدون معاونت زیباسازی سازمان، ایجاد فضای دلنشین در سطح شهر است که علاوه بر ایجاد جلوه های زیبای بصری و تلطیف فضای ماشینی شهر، موجب ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی شهروندان نیز خواهد بود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر