اخبار

 آخرین اخبار 

پیام های مردمی

پیام های مردمی
1399/9/9


خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی در ابعاد مختلف با شماره تلفن 32210009دفتر تحریریه جام جم البرز همه روزه به غیر ایام تعطیل در وقت اداری تماس بگیرند تا مشکلاتشان با نام خودشان در همین ستون درج گردد.


اداره کل راه و شهرسازی البرز اقدام کند
 بارش باران های سیل آسا موجب تخریب برخی جاده ها و راه های روستایی و حواشی آن شده است.  جا دارد تا مسئولان اداره راه و شهرسازی البرز نسبت به مرمت و بازسازی جاده های مختلف استان البرز اقدام عاجل نماید.
نسترن مشکینی از کرج

شهرداری فردیس اقدام کند 
نظافت کامل محلات مختلف شهری یکی از خواسته های منطقی وبه حق شهروندان  می باشد که البته براثرسهل انگاری های برخی نیروهای خدماتی این خواسته تامین نمی شود. لذا از شهرداران انتظار این است که ضمن بازدید روزانه از محلات شهری این گونه نواقص خدماتی را جبران نمایند.
حمید دانش پژوه از فردیس
افتتاح پروژه ها به قیمت جان ومال مردم تمام نشود  
پل کمالشهر از مجموعه پل های  حصارک که به تازگی افتتاح گردیده دارای نواقصی مانند نداشتن نور کافی وخرابی آسفالت در بخش میانی وانتهایی است که خطر تصادفات را افزایش می دهد . بهتر است مسئولان قبل از افتتاح هر پروژه ای ابتدا آن را تکمیل و بعد افتتاح نمایند. 
علی رضا محاوری – حصارک 
خدمات نانوایان شهری را کنترل کنیم 
برخی نانوایان سطح شهر کرج و حومه از پختن نان برای شهروندان خودداری می کنند و مردم را درگیر صف های طویل در نانوایی محلات دیگر می کنند. به نظر می رسد که مسئولان شورای عالی آرد ونان باید نظارت بیشتری بر عملکرد نانوایان شهری داشته باشند.
زهرا احدی – کمالشهر 
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.