اخبار

 آخرین اخبار 

جانمایی مخازن اضطراری ذخیره مخلوط ماسه و نمک در معابر شیب دار سطح شهر

جانمایی مخازن اضطراری ذخیره مخلوط ماسه و نمک در معابر شیب دار سطح شهر
1399/9/9

 

معاونت خدمات شهری به منظورآمادگی در برابر بارش های احتمالی آتی و تسهیل در تردد شهروندان نسبت به جانمایی و استقرار مخازن ماسه و نمک در سطح شهر کرج اقدام نمود.
به گزارش جام جم البرز علی اصغر همتی اظهار داشت: در راستای خدمات‌رسانی مطلوب و مقابله در مواقع بحرانی بارش برف، طی روزهای آتی مخازن ماسه و نمک در سطح شهر تعبیه شد و کیسه‌های شن و نمک در داخل مخازن مخصوص و مناسب در معابر شیب دار و در معرض دید و دسترس شهروندان قرار داده ‌شده است تا در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرند.
معاون خدمات شهری گفت: شهرداری کرج آمادگی کامل به منظور مقابله با رخدادهای جوی در مواقع بحرانی و بارش برف را دارد و بنا به دستور شهردار در این خصوص تمهیدات لازم صورت گرفته و ماشین آلات و تجهیزات و ملزومات مورد نیاز در عملیات زمستانی تهیه و در اختیار مناطق دهگانه قرار دارد.
مهندس همتی در ادامه با تأکید بر لزوم  فرهنگ‌سازی استفاده بهينه از اين امكانات خاطر نشان كرد:  مخازن مخصوص همراه با كيسه‌هاي شن و نمك در مناطق و معابر اصلی و شیب دار شهر جانمايي شده و از شهروندان درخواست مي‌كنيم در استفاده صحیح اين بسته‌ها كوشا باشند، زيرا در مواقع بحرانی و برفی بسياري از شهروندان به اين بسته‌ها نياز مبرم پيدا خواهند كرد.
معاون خدمات شهری در ادامه از شهروندان خواستار شد از ریختن نمک بر روی سطح پیاده‌رو و فضای سبز شهری که باعث از بین رفتن سنگ‌فرش‌ها و درختان می‌شود خودداری نمایند و در صورت نیاز ضروری تنها از ماسه خالی در سطح پیاده‌رو استفاده شود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.