اخبار

 آخرین اخبار 

باید در جهت رفع مشکلات تلاش کنیم 

باید در جهت رفع مشکلات تلاش کنیم 
1399/9/20


جام جم البرز : شرکت های صنعتی وتولید کننده لوازم وتجهیزات مرتبط با صنایع نقش مهمی در روند رو به رشد صنعت کشور دارند . با تولیدات داخلی وبی نیازی صنایع از واردات صرفه جویی زیادی در اقتصاد صورت می گیرد وبالطبع موجب انجام خدمات عمرانی بیشتر در مناطق مختلف می گردد . خبرنگار جام جم البرز گفتگویی کوتاه با یکی از متخصصان این حوزه انجام داده است که در ادامه می خوانید : 
لطفاً خودتان را معرفی نمایید ؟ 
داوود بهمن پور هستم کارشناس ارشد مهندسی مکانیک فنی و حرفه ای تهران و دانشگاه باس در انگلستان . بنیان گذار وموسس شرکت و صنایع آب و عمران بوده ام و به طور همزمان عضو هیئت علمی دانشکده مکانیک امیر کبیر بوده وتدریس نیز داشته ام . 
عمده فعالیت شرکت شما در چه حوزه هایی می باشد؟
در زمینه طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی، ارائه خدمات پس از فروش، تجهیز صنعت تصفیه آب و فاضلاب که برخی از آنها در صنایع مختلفی کاربرد دارند فعالیت می نماییم. همچنین در بخش کمپرسورها مانند کمپرسور های کم فشار ، کمپرسور های لوکس وابزارهای دیگری برای اولین بار درخاورمیانه ساخته ایم . 
ما خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهیم ومحصولات ما نسبت به نوع خارجی ومرغوب اروپایی آمریکایی نصف قیمت می باشند . مستقیم 60 نفرو غیر مستقیم هم تقریبا همین تعدادبا ما همکاری دارند. 
ویژگی هایی که در موفقیت شرکت تحت مدیریت شما موثر بوده اند را بگویید ؟ 
سخت کوشی ، صداقت ، تحصیل ، عمل به علم ، ایمان و اعتقاد به اینکه عمر را باید بدهیم و چیزی ایجاد کنیم را سرلوحه خدمات خود قرار داده ایم . با این دیدگاه واینکه باید مشکلی از مشکلات کشور حل شود فعالیت می کنیم . 
.با شرایط کرونایی چطور کنار آمدید؟ 
شرایط کرونا کار را برای همه سخت نموده البته کار ما کار صنعتی وتجهیزاتی  است و به طور دراز مدت استفاده میشود اما برای رعایت پروتکل ها  وحفظ سلامتی پرسنل سختی کشیده ایم و هزینه های اضافی جهت تهیه واستفاده مواد ضد عفونی متحمل شده  و میشویم . 
روند کمک وهمکاری ادارات با شما چگونه است؟ 
ببینید دولت سعی میکند و میخواهد کمک کند ولی صحبت هایی که میشود درصدکمی تحقق پیدا میکند .در این مسیر ضعف های مدیریتی ، وسازماندهی وجود دارد . 
 هماهنگی ارگان های دولتی با هم کم است و بعضا این مشکلات موجب توقف در کارشرکت ها  می شود .
اعتقاد داریم با وجود مشکلات باید تلاش کرد وبا همدلی ومشارکت بیشتر همه مشکلات به مرور حل می شوند . 
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.