اخبار

 آخرین اخبار 

رشته مراقبت زیبایی فعالیتی زود بازده است  

رشته مراقبت زیبایی فعالیتی زود بازده است  
1399/10/29


مراقبت وزیبایی دارای رشته های زیادی است که هرکدام به تنهایی می تواند اشتغال زایی خوبی برای بانوان داشته باشد. آموزشگاههای مختلفی در سطح استان به امر آموزش هنرجویان می پردازند . خبرنگار جام جم البرز با یکی از فعالان این عرصه گفتگویی انجام داده است که درادامه می خوانید: 
لطفاً ضمن معرفی مختصری از فعالیت های خود بگویید ؟ 
طاهره زارع هستم ، متولد سال 47 و 25سال سابقه آموزشی دارم . 
ده سال سابقه ریاست کیفیت سنجی  آموزشگاه مراقبت زیبایی در استان البرز را دارم، استاد دانشگاه در رشته مراقبت زیبایی و گریم هستم ، به بانوان علاقه مند آموزش های لازم داده میشود تا هنری را یاد بگیرند که در تمام دنیا میتوانند از آن استفاده کنند واین رشته ای زود بازده می باشد. 
شرایط کرونا چه تاثیراتی بر روند کار شما داشت ؟ 
وجود کرونا باعث شد که آموزشگاه ها خیلی متضرر شوند وبا توجه به موقعیت اقتصادی استقبال  هنرجویان خیلی کم شده اند. اگر اینگونه پیش برود مجبور میشویم کار راتعطیل کنیم . البته سلامتی افراد مهم تراست و به کار آموزان  گفته ام که سلامت جامعه و هنرجو از هرچیزی مهم تر است.. 
برای ادامه کار چه پیشنهادی دارید ؟ 
تقاضا دارم به ما اجازه بدهندبا تعداد کمتری هنرجو فعالیت داشته باشیم .البته با این شرایط وتعطیلی های مداوم ، بهتر است به آموزشگاهها اختیارات و دسترسی هایی بدهند که به صورت آنلاین دوره ها رابرگزار کنند . مربیان بدون وجود امکانات نمیتوانند تخصصشان را در اختیار هنرجویان قرار دهند.  
کلام پایانی خود را بگویید ؟ 
از همه افراد می خواهم که به رشته ما نگرشی مثبت داشته  باشند . حدود 25 رشته در زمینه مراقبت زیبایی وجود دارد.فعالیت در این رشته هزینه نیست بلکه سرمایه گذاریست .بانوان با آموزش وکار در این رشته می توانند کسب درآمد کنند . 
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.