اخبار

 آخرین اخبار 

رونق توليد و اشتغال با ضرباهنگ تار و پود

رونق توليد و اشتغال با ضرباهنگ تار و پود
1399/10/24


مجتمع تولیدی پارس موکت با تولید فرش و موکت در سال جاری موفق به افزایش ۴۰درصدی تولید شده است.
 جام جم البرز به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مرکز البرز، ایرانی، مدیر عامل مجتمع تولیدی پارس موکت می گوید: مجتمع تولیدی پارس موکت با ۷۰ هزار متر مربع سالن حدود ۵۰ سال است که انواع موکت و فرش تولید می کند.
ايرانى افزود: در چند سال گذشته به دلیل مشکلات مالی و نبود نقدینگی میزان تولید در اين واحد توليدى کاهش یافت .
مدير عامل اين مجتمع توليدى با اشاره به این که با کمک های مالی از طرف بانک ها و راه اندزی مجدد خطوط موفق شدیم تولید و میزان اشتغال را افزایش دهیم می گوید: در سال جاری انواع موکت و گلیم ، فرش و چمن مصنوعی را با کیفیت خوب تولید کردیم  و علاوه بر تامین نیاز داخل به کشوهای همسایه نیز  صادر می کنیم .
ایرانی با بیان این که در مجتمع تولیدی پارس موکت از صفر تا صد تولید انجام می شود می گوید:ماده اولیه محصولات تولیدی الیافی است که از مواد ضایعات و قوطی های پلاستیکی تامین می شود.
او افزود: ضایعات پلاستیکی در این مجتمع با ضد عفونی حرارت لازم را دیده و تبدیل به پرک شده و در واحدی با تجهیزات لازم به الیاف تبدیل می شود.
او می گوید: در حال حاضر از دو سوم ظرفیت کارخانه استفاده می شود و اگر ضایعات از سوی مدیران شهری به درستی مدیریت شود و به سهولت در اختیار کارخانه ها قرار گیرد به راحتی می توان تولید و اشتغال را در این مجتمع افزایش داد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.