اخبار

 آخرین اخبار 
  • اطلاعيه شماره ۶ ستاد انتخابات كشور ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمين دوره ­ی شوراهاي اسلامي شهر از روز چهارشنبه مورخ ۲۰-۱۲-۱۳۹۹ آغاز و تا پايان وقت اداري روز سه شنبه مورخ ۲۶-۱۲-۱۳۹۹ (جمعا به مدت ۷ روز) ادامه خواهد يافت.
  • بیش از صدهزارتن حواله روغن در انتظار جذب معاون وزیر صمت از استاندارها و روسای سازمانهای صنعت و معدن سراسر کشور خواست هر چه سریع تر نسبت به جذب حواله های روغن که حدود ۱۱۰ هزار تن حواله می باشد اقدام کنند .
  • حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۰ بیشتر می‌شود سرپرست بیمه تامین اجتماعی البرز گفت: قول می دهیم اوضاع حقوق بازنشستگان در سال آینده بهبود پیدا کند.
  • وضعیت کرونایی البرز، ثابت اما شکننده سخنگوی ستاد مقابله با کرونای البرز گفت: وضعیت مرگ و میر و بستری شدگان کرونایی در البرز ثابت اما شکننده است.
  • لیست تعمیرکاران مجاز لوازم خانگی در سامانه 118 به روز رسانی شده است محمد فتحی ، رئیس اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم خانگی کرج گفت : ثبت اطلاعات صحیح و به روز رسانی لیست تعمیرکاران مجاز لوازم خانگی در کرج در سامانه 118 یکی از اولویت ها و برنامه های هایت مدیره این اتحادیه صنفی در سال گذشته بود که با موفقیت انجام شد .
  • ناگفته ها و توجه به ناوگان حمل و نقل عمومی در کاهش آلودگی هوا بی‌تردید هوای پاک و عاری از آلودگی و آلاینده های زیست محیطی حق مسلم هر شهروند می باشد. عوامل گوناگونی بر افزایش آلودگی هوا دخیل بوده که از عمده ترین آن ها حوزه حمل و نقل عمومی است. تجهیز ناوگان به اتوبوس های نو و رفع عیوب فنی می‌تواند نقایص این چرخه را بهبود بخشد.
  • بهینه سازی و اصلاح شبکه فشار متوسط در شهرستان نظرآباد به منظور تعدیل بار و ایمن سازی شبکه، بلوار خلیج فارس در شهرستان نظرآباد اصلاح و بهینه شد.
  • کتاب های خوب را ، خوب بخوانید نویسندگان با مهارت های نوشتاری وخلاقیت های ذهنی در قالب های رمان ، نمایشنامه ، داستان کوتاه ، شعر و.... برفرهنگ جامعه وافکارخوانندگان آثارشان تاثیر می گذارند. برگزاری سومین جشنواره کتاب سال استان البرز بهانه ای شد تا خبرنگار جام جم البرزبایکی از برگزیدگان این رویداد ادبی گفتگویی انجام دهد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید :
  • کوتاهی برخی از مسئولین در محرومیت‌زدایی موجب ناراحتی و دلسردی می‌شود نماینده ولی‌فقیه در استان البرز به همراه فرماندار شهرستان تازه تأسیس چهارباغ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، شهردار، امام‌جمعه و جمعی از ائمه مساجد و مسئولین شهرستان چهارباغ از مناطق محروم ملک‌آباد، مهدی‌آباد، شهرک ابریشم و شهرک علوی شهرستان چهارباغ بازدید کردند.
  •  اطلاعیه قطعی گاز در کرج به منظورتوسعه شبکه گاز شهری، شرکت گاز استان البرز در نظر دارد گاز شهری قسمتی از منطقه کرج اسلام آباد 20متری شریعتی انتهای خیابان مازنی را در تاریخ 1399/12/11 از ساعت 8 صبح الی 16 قطع نماید.

اجرایی شدن طرح خدمات جامع سراج در البرز

اجرایی شدن طرح خدمات جامع سراج در البرز
1399/10/27


رئیس مرکز بهداشت غرب کرج می گوید: مركز تخصصی سلامت روان جامعه نگر تحت عنوان طرح سراج در منطقه خرمدشت و كمالشهر آغاز به كار كرد.
به گزارش جام جم البرز، رئیس مرکز بهداشت غرب کرج با اشاره به راه اندازی مرکز تخصصی سلامت روان جامعه نگر تحت عنوان طرح سراج در منطقه خرمدشت، می گوید: این مرکز به منظور تحقق اهداف سلامت روان در جامعه تاسیس شده است که یک مرکز تخصصی مابین مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان هااست.
رئیس مرکز بهداشت غرب شهرستان کرج افزود: در مرکز تخصصی سلامت روان جامعه نگر منطقه  کمالشهر، ۶ نفر نیرو شامل  یک نفر متخصص روان پزشک و ۳ نفرروانشناس بالینی و یک نفر مددکار اجتماعی  و یک نفر پذیرش  همه روزه در ساعات اداری  حضور داشته و مشغول ارائه خدمات به شهروندان هستند.
مصلایی افزود:  در منطقه کمالشهر و خرمدشت سه مرکز خدمات جامع سلامت وجود دارد که کار غربالگری اولیه مراجعین را انجام داده  و خدمات اولیه شامل مشاوره روانشناسی و ویزیت پزشک  در این مراکز ارائه می‌شود و پس از آن بیماران  درصورت نیاز به مرکز سراج ارجاع داده می‌شوند.
او با بیان این که خدماتی که در مرکز خرمدشت انجام می شود تخصصی است،افزود: خدمات ارائه شده در این مرکز شامل مشاوره ودرمان تخصصی شامل تشخیص ، درمان ، مراقبت و مشاوره بیماران، آموزش بیماران و خانواده ها،آموزش  پی گیری و توانبخشی روانی، پیگیری بعد از دریافت خدمات ، ویزیت در منزل و کار درمانی و نظارت علمی بر عملکرد سطح پایه است.
او افزود:کلینیک سلامت روان از تاریخ ۹۹/۷/۱۰ در منطقه خرمدشت کرج به آدرس خرمدشت خیابان میثم ۳/۴ طبقه فوقانی مرکز خدمات جامع سلامت، ولی عصر  و تلفن ۰۲۶۳۴۸۱۶۳۶۰ راه اندازی شده و آماده خدمت رسانی به مردم منطقه کمالشهر است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر