اخبار

 آخرین اخبار 
  • اطلاعيه شماره ۶ ستاد انتخابات كشور ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمين دوره ­ی شوراهاي اسلامي شهر از روز چهارشنبه مورخ ۲۰-۱۲-۱۳۹۹ آغاز و تا پايان وقت اداري روز سه شنبه مورخ ۲۶-۱۲-۱۳۹۹ (جمعا به مدت ۷ روز) ادامه خواهد يافت.
  • بیش از صدهزارتن حواله روغن در انتظار جذب معاون وزیر صمت از استاندارها و روسای سازمانهای صنعت و معدن سراسر کشور خواست هر چه سریع تر نسبت به جذب حواله های روغن که حدود ۱۱۰ هزار تن حواله می باشد اقدام کنند .
  • حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۰ بیشتر می‌شود سرپرست بیمه تامین اجتماعی البرز گفت: قول می دهیم اوضاع حقوق بازنشستگان در سال آینده بهبود پیدا کند.
  • وضعیت کرونایی البرز، ثابت اما شکننده سخنگوی ستاد مقابله با کرونای البرز گفت: وضعیت مرگ و میر و بستری شدگان کرونایی در البرز ثابت اما شکننده است.
  • لیست تعمیرکاران مجاز لوازم خانگی در سامانه 118 به روز رسانی شده است محمد فتحی ، رئیس اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم خانگی کرج گفت : ثبت اطلاعات صحیح و به روز رسانی لیست تعمیرکاران مجاز لوازم خانگی در کرج در سامانه 118 یکی از اولویت ها و برنامه های هایت مدیره این اتحادیه صنفی در سال گذشته بود که با موفقیت انجام شد .
  • ناگفته ها و توجه به ناوگان حمل و نقل عمومی در کاهش آلودگی هوا بی‌تردید هوای پاک و عاری از آلودگی و آلاینده های زیست محیطی حق مسلم هر شهروند می باشد. عوامل گوناگونی بر افزایش آلودگی هوا دخیل بوده که از عمده ترین آن ها حوزه حمل و نقل عمومی است. تجهیز ناوگان به اتوبوس های نو و رفع عیوب فنی می‌تواند نقایص این چرخه را بهبود بخشد.
  • بهینه سازی و اصلاح شبکه فشار متوسط در شهرستان نظرآباد به منظور تعدیل بار و ایمن سازی شبکه، بلوار خلیج فارس در شهرستان نظرآباد اصلاح و بهینه شد.
  • کتاب های خوب را ، خوب بخوانید نویسندگان با مهارت های نوشتاری وخلاقیت های ذهنی در قالب های رمان ، نمایشنامه ، داستان کوتاه ، شعر و.... برفرهنگ جامعه وافکارخوانندگان آثارشان تاثیر می گذارند. برگزاری سومین جشنواره کتاب سال استان البرز بهانه ای شد تا خبرنگار جام جم البرزبایکی از برگزیدگان این رویداد ادبی گفتگویی انجام دهد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید :
  • کوتاهی برخی از مسئولین در محرومیت‌زدایی موجب ناراحتی و دلسردی می‌شود نماینده ولی‌فقیه در استان البرز به همراه فرماندار شهرستان تازه تأسیس چهارباغ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، شهردار، امام‌جمعه و جمعی از ائمه مساجد و مسئولین شهرستان چهارباغ از مناطق محروم ملک‌آباد، مهدی‌آباد، شهرک ابریشم و شهرک علوی شهرستان چهارباغ بازدید کردند.
  •  اطلاعیه قطعی گاز در کرج به منظورتوسعه شبکه گاز شهری، شرکت گاز استان البرز در نظر دارد گاز شهری قسمتی از منطقه کرج اسلام آباد 20متری شریعتی انتهای خیابان مازنی را در تاریخ 1399/12/11 از ساعت 8 صبح الی 16 قطع نماید.

دفاع از ولایت، جامعه را به سمت کمال هدایت می کند  

 دفاع از ولایت، جامعه را به سمت کمال هدایت می کند  
1399/10/27


حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی در تمام عرصه ها برای زنان و مردان جامعه است و بی تردید بهترین الگو و سرمشق برای همه انسان هاست.  
حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رسولی در گفتگو با جام جم البرز ضمن اشاره به اینکه رفتار والگوی حضرت زهرا برای بانوان جامعه امروزی مملو از پیام و سرشار از زندگی امیدبخش است گفت : حضرت زهرا(س) به تمام معنا عبد بود، وقتی پیامبر از حضرت علی (ع) پرسیدند که فاطمه را چگونه یافتی ؟ پاسخ دادند: بهترین همراه، برای بندگی خدا. ما هم باید با تاسی به زینت بانوان دو عالم بنده خدا باشیم وتکالیف عبادی خودمان را به درستی انجام دهیم. 
وی در ادامه افزود:  یکی دیگراز مهمترین ویژگی های شخصیتی آن حضرت، ولایت مداری است. حضرت زهرا(س)  در دفاع از حق در کنار ولایت وامامت قرار گرفت نه به خاطر اینکه حضرت علی همسرش بود بلکه به دلیل دفاع و حمایت از امام زمانش این کار را انجام داد، چون میدانستند ستون خیمه اسلام ولایت است و قوام اسلام به امامت ورهبری ا ست و به درستی پای این عمل ایستادند.
  معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرزبا اشاره به الگو پذیری از حضرت زهرا (س) اظهارداشت : ما هم به عنوان شهروند ولایت اسلامی باید ولایت مدار باشیم ودر دفاع از حقانیت اسلام و ولایت اهل بیت (ع) حضرت صدیقه طاهره (س) را الگوی خود قرار دهیم که با تبیین ودفاع از ولایت، جامعه به سمت کمال حرکت خواهد کرد.  
حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رسولی درپایان گفت : درخصوص عمل به وظایف فردی حضرت زهرا(س) الگویی ممتاز برای همه ما هستند. حضرت زهرا در جای جای زندگی کوتاهشان یاورهمسر و مادر خوبی برای فرزندانشان هستند و همین ویژگی هاست که ایشان را در تمامی اعصار الگوی مردان و زنان عالم قرارمی دهد. 
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر