اخبار

 آخرین اخبار 

مهدی حاجی قاسمی

پل شبنم باغستان غربی را از بن بست ارتباطی خارج می کند

 پل شبنم باغستان غربی را از بن بست ارتباطی خارج می کند
1399/10/27


دبیر دوم و رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج با نوید افتتاح پل شبنم در آینده ای نزدیک، گفت: این پل که با مطالبه گری و پیگیری های متعدد و بازدیدهای مکرر از مراحل ساخت آن در آستانه بهره برداری قرار دارد، ترافیک و بن بست ارتباطی در باغستان غربی را ساماندهی می کند.
به گزارش جام جم البرز، مهدی حاجی قاسمی که با همراهی مدیر منطقه 6 شهرداری کرج و عوامل مربوطه از روند احداث پل شبنم و وضعیت ساماندهی و روکش آسفالت معابر خیابان قلم بازدید کرد، طی سخنانی اظهار داشت: پل شبنم به عنوان مسیر ارتباطی محله باغستان غربی به بلوار یادگار امام از پروژه هایی است که در دوره کنونی شورای اسلامی شهر تعریف و عملیاتی شده و هدف از اجرای آن تسهیل تردد شهروندان در محدوده باغستان غربی و کاهش بار ترافیکی خیابان بوستان چهاردهم می باشد.
وی افزود: در خصوص وضعیت روکش آسفالت معابر خیابان قلم نیز مقرر شد تا در آینده ای نزدیک نسبت به اجرای عملیات تراش و روکش اقدام گردد تا شاهد افزایش رضایتمندی شهروندان باشیم. با توجه به خرابی آسفالت و خسارت های وارده به خودروها ضرورت دارد که این مهم در اسرع وقت عملیاتی شود که تذکرات لازم داده شد.
این مسئول اظهار کرد: شورای پنجم کرج با دقت و جدیت تکمیل پروژه های نیمه تمام در سطح شهر را پیگیری می نماید تا بتوانیم به وعده های داده جامه عمل بپوشانیم و به حمد الهی در ماه های پایانی سال و همچنین نیمه نخست سال 1400 شاهد تحولات عمرانی مثبتی در سطح مناطق ده گانه خواهیم بود.
حاجی قاسمی با بیان اینکه محله باغستان غربی و شهرک های همجوار مشکلات عدیده ای دارند که باید به آنها رسیدگی شود، تصریح کرد: مدیران مناطق شهرداری کرج باید قبل از آنکه مشکلات جزئی به زمینه های نارضایتی شهروندان تبدیل شود، به صورت محله به محله به نارسایی های شهری اعم از وضعیت جدول و آسفالت معابر، فضای سبز، رنگ آمیزی دیوارها و جمع آوری نخاله ها، پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز و مقابله با زوائد بصری اقدام کنند تا اعتماد مردم به مدیریت شهری افزایش یابد.
.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.