اخبار

 آخرین اخبار 
  • رونمایی از یادمان شهید گمنام درپژوهشگاه مواد و انرژی یادمان شهید گمنام پژوهشگاه مواد و انرژی با حضور دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر نقی زاده مشاور معاون پژوهش و فناوری و رئیس حوزه این معاونت، دکتر نیسی مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و دکتر برزگر معاون دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور پژوهشی وزارت علوم و همچنین مهندس حسین بغدادی شهردار مشکین دشت و جناب سروان نصیری از پلیس امنیت ناجا، دکتر خاوندی رئیس پژوهشگاه، هیات رئیسه، اعضای شورای پژوهشگاه، تعدادی از مدیران گروه و مدیران ستادی پژوهشگاه و رئیس حراست پژوهشگاه رونمایی شد.
  • بهسازی و آسفالت معابر شهر جدید هشتگرد مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از اجرای بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع آسفالت در معابر این شهر خبر داد و گفت: این حجم از عملیات در سال جاری در محله‌های مختلف این شهر اجرا شده است.
  • حضورعلی حدادی نماینده مجلس شورای اسلامی در جمع نمازگزاران جمعه چهارباغ علی حدادی در جمع نمازگزاران شهرستان چهارباغ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: امروز باور همه ما این است که وجود نازنین رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان نایب بر حق امام عصر (عج) است و همه ما سرباز ولایت هستیم و به آن افتخار می‌کنیم اما این سربازی در شعار نباید باقی بماند و در عمل نیز باید باشد.
  • جزئیات جدید از حمله آمریکا به سوریه گزارش‌های رسانه‌ها از جزئیات جدیدی درباره حمله نظامی آمریکا که روز جمعه علیه اهدافی در سوریه انجام گرفت،‌ پرده برداشتند که از جمله اشاره به لغو حمله دوم قبل از انجام آن داشتند.
  •   لیلی من، در جزیره مجنون است در سرمای زمستان اواخر دی ماه ۱۳۶۲ گوشه شبستان مسجد، کز کرده بود و توی لاک خودش بود.
  • اتوماسیون جامع املاک شهرداری کرج رونمایی شد اتوماسیون جامع املاک شهرداری کرج امروز با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و مدیران شهری رونمایی شد.
  • برگزاری رالی تور گردشگری در البرز رالی تور گردشگری البرز توسط هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری البرز برگزار شد.
  • فعالیت های مرکز اورژانس البرز در هفته ای که گذشت در هفته گذشته، کارشناسان واحد دیسپچ و ارتباطات اورژانس البرز پاسخگوی ۹۵۵۳ تماس تلفنی بودند و تکنسین های اورژانس البرز نیز به ۳۰۲۷ ماموریت اعزام شدند.
  • بازدید معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم از پژوهشگاه مواد و انرژی دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه مدیران این حوزه؛ دکتر نقی زاده مشاور معاون پژوهش و فناوری و رئیس حوزه این معاونت، دکتر نیسی مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و دکتر برزگر معاون دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، از پژوهشگاه مواد وانرژی بازدید نمودند.
  • آیین کلنگ زنی احداث ساختمان مرکز اورژانس بخش بالاطالقان محمد صیادی سرپرست بخشداری بالا طالقان، مهین فلاح بخشدار مرکزی رسول زاده معاون اجرای اورژانس استان البرز و جمعی از خیرین شهرستان، مسئولین نهادها و ادارات شهرستان شوراهای اسلامی و دهیاران مراسم کلنگ زنی احداث ساختمان اورژانس در محل مرکز بخش بالا طالقان روستای جوستان برگزار شد.

در پنجمین جلسه شورای مدیران دادگستری استان تاکید شد

پیشگیری از وقوع جرم اولویت دستگاه قضا

 پیشگیری از وقوع جرم اولویت دستگاه قضا
1399/11/5

 
پنجمین جلسه شورای مدیران دادگستری استان البرزبرگزار گردید .
به گزارش جام جم البرز، در این جلسه برنامه های سند تحول قضایی ومراحل اجرایی آن بررسی شد . رییس کل دادگستری استان البرز در این جلسه گفت : در این سند 7 ماموریت و170 راهکار گنجانده شده وبه تمام واحدهای قضایی استان ابلاغ شده است  . 
فاضلی هریکندی با اشاره به اهمیت پیشگیری از وقوع جرم اظهار داشت : در خصوص پیشگیری از وقوع جرم همه باید تعامل داشته باشیم و تلاش کنیم تا ورودی پرونده ها به محاکم قضایی کاهش یابد . 
وی البرز را استانی با شرایط خاص خواند و گفت : تنوع قومیت ها و وجود شهرک های صنعتی متعدد، استان را در موقعیت ویژه ای قرارداده است. اما خوشبختانه بررسی ها نشان می دهد که درزمینه ورودی پرونده در مقام 18 کشوری قرار داریم، البته باید با تلاش بیشتر این رتبه را کاهش دهیم. 
رییس کل دادگستری استان در پایان ضمن برشمردن برخی اقدامات پیشگیرانه معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری افزود: اقدامات خوب ومتعددی در بحث پیشگیری صورت گرفته ،به عنوان نمونه 150هزار نفر ساعت آموزش پیشگیرانه به شهروندان البرزی ، انعقاد تفاهم نامه با 20 دستگاه اجرایی جهت همکاری های مشترک، راه اندازی 4 مرکزملاقات فرزندان طلاق با والدین ، مشارکت درتولید وپخش برنامه های پیشگیرانه در صدا وسیمای مرکزالبرز، تولید وانتشار  15000 محتوای آموزشی و....اقدامات متعدد دیگرکه حاصل تلاش تمامی مدیران وهمکاران است . 
      
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر