اخبار

 آخرین اخبار 
  • رونمایی از یادمان شهید گمنام درپژوهشگاه مواد و انرژی یادمان شهید گمنام پژوهشگاه مواد و انرژی با حضور دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر نقی زاده مشاور معاون پژوهش و فناوری و رئیس حوزه این معاونت، دکتر نیسی مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و دکتر برزگر معاون دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور پژوهشی وزارت علوم و همچنین مهندس حسین بغدادی شهردار مشکین دشت و جناب سروان نصیری از پلیس امنیت ناجا، دکتر خاوندی رئیس پژوهشگاه، هیات رئیسه، اعضای شورای پژوهشگاه، تعدادی از مدیران گروه و مدیران ستادی پژوهشگاه و رئیس حراست پژوهشگاه رونمایی شد.
  • بهسازی و آسفالت معابر شهر جدید هشتگرد مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از اجرای بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع آسفالت در معابر این شهر خبر داد و گفت: این حجم از عملیات در سال جاری در محله‌های مختلف این شهر اجرا شده است.
  • حضورعلی حدادی نماینده مجلس شورای اسلامی در جمع نمازگزاران جمعه چهارباغ علی حدادی در جمع نمازگزاران شهرستان چهارباغ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: امروز باور همه ما این است که وجود نازنین رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان نایب بر حق امام عصر (عج) است و همه ما سرباز ولایت هستیم و به آن افتخار می‌کنیم اما این سربازی در شعار نباید باقی بماند و در عمل نیز باید باشد.
  • جزئیات جدید از حمله آمریکا به سوریه گزارش‌های رسانه‌ها از جزئیات جدیدی درباره حمله نظامی آمریکا که روز جمعه علیه اهدافی در سوریه انجام گرفت،‌ پرده برداشتند که از جمله اشاره به لغو حمله دوم قبل از انجام آن داشتند.
  •   لیلی من، در جزیره مجنون است در سرمای زمستان اواخر دی ماه ۱۳۶۲ گوشه شبستان مسجد، کز کرده بود و توی لاک خودش بود.
  • اتوماسیون جامع املاک شهرداری کرج رونمایی شد اتوماسیون جامع املاک شهرداری کرج امروز با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و مدیران شهری رونمایی شد.
  • برگزاری رالی تور گردشگری در البرز رالی تور گردشگری البرز توسط هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری البرز برگزار شد.
  • فعالیت های مرکز اورژانس البرز در هفته ای که گذشت در هفته گذشته، کارشناسان واحد دیسپچ و ارتباطات اورژانس البرز پاسخگوی ۹۵۵۳ تماس تلفنی بودند و تکنسین های اورژانس البرز نیز به ۳۰۲۷ ماموریت اعزام شدند.
  • بازدید معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم از پژوهشگاه مواد و انرژی دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه مدیران این حوزه؛ دکتر نقی زاده مشاور معاون پژوهش و فناوری و رئیس حوزه این معاونت، دکتر نیسی مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و دکتر برزگر معاون دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، از پژوهشگاه مواد وانرژی بازدید نمودند.
  • آیین کلنگ زنی احداث ساختمان مرکز اورژانس بخش بالاطالقان محمد صیادی سرپرست بخشداری بالا طالقان، مهین فلاح بخشدار مرکزی رسول زاده معاون اجرای اورژانس استان البرز و جمعی از خیرین شهرستان، مسئولین نهادها و ادارات شهرستان شوراهای اسلامی و دهیاران مراسم کلنگ زنی احداث ساختمان اورژانس در محل مرکز بخش بالا طالقان روستای جوستان برگزار شد.

هدف، حمایت از تولیدات داخلی است

هدف، حمایت از تولیدات داخلی است
1399/11/7


رییس اتحادیه پوشاک کرج از شرکت تولیدی هالیدی (تعطیلات ) بازدید نمود .
 به گزارش جام جم البرز ، در این بازدید صدیق گفت : در شهرستان کرج 4000  واحد صنفی وجوددارد. در سال گذشته بازدید های مختلفی از تولیدکنندگان البرز داشته ایم. هدف ما حمایت از تولیدکنندگان داخلی است. 
صدیق در ادامه افزود:کیفیت تولیدات این شرکت بسیار عالی است وقابل مقایسه با تولیدات کشورهای دیگر است وامیدواریم تمام فروشگاهها تولیدات داخلی را عرضه کنند واز تجربیات تولید کنندگان موفق داخلی برای جوانانی که می خواهند وارد این کار شود استفاده کرد .
رییس اتحادیه پوشاک کرج با اشاره به معضل قاچاق پوشاک در کشور اظهار داشت : پدیده قاچاق به تولیدات داخلی آسیب جدی وارد می کند وجلوگیری از قاچاق وفروش تولیدات خارجی در فروشگاهها به روند روبه رشد تولید داخلی کمک زیادی می کند، باید این موضوع با جدیت وهمکاری رسانه ها پیگیری شود . 
مدیر عامل شرکت( تعطیلات ) گفت : شرایط اقتصادی بر روند کاری ما تاثیر گذار است  البته در حال حاضر تولیدکنندگان شرایط خوبی دارند وباید از شرایط به وجود آمده  استفاده کنند.  
 افراز در ادامه بیان داشت: برند ایرانی هالیدی توانایی تولیداتی با کیفیت بالا وقابل رقابت را دارد اما دولت ومسئولین باید تولید کنندگان داخلی را حمایت کنند.
وی با اشاره به ایجاد شعبات مختلف برند هالیدی گفت : ما  شعبات مختلفی در سطح کشور داریم ، کارآفرینی خوبی در این زمینه انجام داده ایم وجوانان زیادی را مشغول کار نموده ایم اما از دولت ومسئولین انتظار حمایت داریم . 
لازم به ذکر است بنا به دعوت رییس اتحادیه پوشاک کرج نماینده روزنامه جام جم استان البرز در این بازدید حضور داشت . 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر