اخبار

 آخرین اخبار 
  • رونمایی از یادمان شهید گمنام درپژوهشگاه مواد و انرژی یادمان شهید گمنام پژوهشگاه مواد و انرژی با حضور دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر نقی زاده مشاور معاون پژوهش و فناوری و رئیس حوزه این معاونت، دکتر نیسی مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و دکتر برزگر معاون دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور پژوهشی وزارت علوم و همچنین مهندس حسین بغدادی شهردار مشکین دشت و جناب سروان نصیری از پلیس امنیت ناجا، دکتر خاوندی رئیس پژوهشگاه، هیات رئیسه، اعضای شورای پژوهشگاه، تعدادی از مدیران گروه و مدیران ستادی پژوهشگاه و رئیس حراست پژوهشگاه رونمایی شد.
  • بهسازی و آسفالت معابر شهر جدید هشتگرد مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از اجرای بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع آسفالت در معابر این شهر خبر داد و گفت: این حجم از عملیات در سال جاری در محله‌های مختلف این شهر اجرا شده است.
  • حضورعلی حدادی نماینده مجلس شورای اسلامی در جمع نمازگزاران جمعه چهارباغ علی حدادی در جمع نمازگزاران شهرستان چهارباغ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: امروز باور همه ما این است که وجود نازنین رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان نایب بر حق امام عصر (عج) است و همه ما سرباز ولایت هستیم و به آن افتخار می‌کنیم اما این سربازی در شعار نباید باقی بماند و در عمل نیز باید باشد.
  • جزئیات جدید از حمله آمریکا به سوریه گزارش‌های رسانه‌ها از جزئیات جدیدی درباره حمله نظامی آمریکا که روز جمعه علیه اهدافی در سوریه انجام گرفت،‌ پرده برداشتند که از جمله اشاره به لغو حمله دوم قبل از انجام آن داشتند.
  •   لیلی من، در جزیره مجنون است در سرمای زمستان اواخر دی ماه ۱۳۶۲ گوشه شبستان مسجد، کز کرده بود و توی لاک خودش بود.
  • اتوماسیون جامع املاک شهرداری کرج رونمایی شد اتوماسیون جامع املاک شهرداری کرج امروز با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و مدیران شهری رونمایی شد.
  • برگزاری رالی تور گردشگری در البرز رالی تور گردشگری البرز توسط هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری البرز برگزار شد.
  • فعالیت های مرکز اورژانس البرز در هفته ای که گذشت در هفته گذشته، کارشناسان واحد دیسپچ و ارتباطات اورژانس البرز پاسخگوی ۹۵۵۳ تماس تلفنی بودند و تکنسین های اورژانس البرز نیز به ۳۰۲۷ ماموریت اعزام شدند.
  • بازدید معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم از پژوهشگاه مواد و انرژی دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه مدیران این حوزه؛ دکتر نقی زاده مشاور معاون پژوهش و فناوری و رئیس حوزه این معاونت، دکتر نیسی مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و دکتر برزگر معاون دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، از پژوهشگاه مواد وانرژی بازدید نمودند.
  • آیین کلنگ زنی احداث ساختمان مرکز اورژانس بخش بالاطالقان محمد صیادی سرپرست بخشداری بالا طالقان، مهین فلاح بخشدار مرکزی رسول زاده معاون اجرای اورژانس استان البرز و جمعی از خیرین شهرستان، مسئولین نهادها و ادارات شهرستان شوراهای اسلامی و دهیاران مراسم کلنگ زنی احداث ساختمان اورژانس در محل مرکز بخش بالا طالقان روستای جوستان برگزار شد.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید

شهر جدید هشتگرد در بازه زمانی ده ساله، خواهد درخشید 

 شهر جدید هشتگرد در بازه زمانی ده ساله، خواهد درخشید 
1399/11/11


شهرهای جدید به منظور ساماندهی وجمع آوری حاشیه نشینی اطراف شهرهای بزرگ ایجاد شده است. 18 شهر جدید در کشور ایجاد شده است که سهم استان البرزیک شهر می باشد . شهر جدید هشتگرد در سال 70 افتتاح وکلنگ زنی شد تا جمعیت سرریز اطراف تهران وکرج را اسکان دهد.
در خصوص ویژگی های شهر جدید هشتگرد حق لطفی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدیددر گفتگویی اختصاصی با خبرنگار جام جم البرز گفت : شهرجدید هشتگرد در بین شهرهای جدید کشور تنها شهری است که به مترو وخط ریلی وصل است، همچنین به آزاد راه تهران- کرج -قزوین دسترسی دارد.این شهر با 4500 هکتارمساحت برای جمعیت 500 هزار نفری درنظر گرفته شده است ودر حال حاضر 85 هزار نفردر این شهر  ساکن شده اند. 
حق لطفی افزود : 8 فاز برای این شهر در نظر گرفته شده که 5 فاز آن تکمیل شده است وبا تکمیل مسکن های دیگر وایجاد امکانات زیرساختی دربازه ای 10 ساله به  افق های مورد نظر خواهیم رسید . 
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید با اشاره به پروژه های مسکن مهر اظهار داشت :  50 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید در نظر گرفته شده است که در حال حاظر 28 هزارواحد تحویل متقاضیان گردیده وبا استقرار امکانات بیشتر قطعاً استقبال بهتری ازاین واحد ها صورت خواهد گرفت . در حال حاضر دادگستری، شهرداری وشرکت آب مستقرشده اند وپیگیری هایی در زمینه استقرار ادارات مختلف انجام داده ایم .
حق لطفی مراکز بهداشتی ودرمانی در شهر جدید را ناکافی دانست وافزود متاسفانه احداث پروژه بیمارستان 96 تختخوابی به علت مشکلات مالی وحقوقی با 30 درصد پیشرفت متوقف شده است البته درمانگاه خصوصی در این شهر دایر می باشد وما در حال طراحی ایجادیک مرکز درمانی هستیم که امیدواریم با کمک دستگاههای اجرایی مشکلات پیش رو حل شوند . 
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر