اخبار

 آخرین اخبار 
  • رونمایی از یادمان شهید گمنام درپژوهشگاه مواد و انرژی یادمان شهید گمنام پژوهشگاه مواد و انرژی با حضور دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر نقی زاده مشاور معاون پژوهش و فناوری و رئیس حوزه این معاونت، دکتر نیسی مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و دکتر برزگر معاون دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور پژوهشی وزارت علوم و همچنین مهندس حسین بغدادی شهردار مشکین دشت و جناب سروان نصیری از پلیس امنیت ناجا، دکتر خاوندی رئیس پژوهشگاه، هیات رئیسه، اعضای شورای پژوهشگاه، تعدادی از مدیران گروه و مدیران ستادی پژوهشگاه و رئیس حراست پژوهشگاه رونمایی شد.
  • بهسازی و آسفالت معابر شهر جدید هشتگرد مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از اجرای بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع آسفالت در معابر این شهر خبر داد و گفت: این حجم از عملیات در سال جاری در محله‌های مختلف این شهر اجرا شده است.
  • حضورعلی حدادی نماینده مجلس شورای اسلامی در جمع نمازگزاران جمعه چهارباغ علی حدادی در جمع نمازگزاران شهرستان چهارباغ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: امروز باور همه ما این است که وجود نازنین رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان نایب بر حق امام عصر (عج) است و همه ما سرباز ولایت هستیم و به آن افتخار می‌کنیم اما این سربازی در شعار نباید باقی بماند و در عمل نیز باید باشد.
  • جزئیات جدید از حمله آمریکا به سوریه گزارش‌های رسانه‌ها از جزئیات جدیدی درباره حمله نظامی آمریکا که روز جمعه علیه اهدافی در سوریه انجام گرفت،‌ پرده برداشتند که از جمله اشاره به لغو حمله دوم قبل از انجام آن داشتند.
  •   لیلی من، در جزیره مجنون است در سرمای زمستان اواخر دی ماه ۱۳۶۲ گوشه شبستان مسجد، کز کرده بود و توی لاک خودش بود.
  • اتوماسیون جامع املاک شهرداری کرج رونمایی شد اتوماسیون جامع املاک شهرداری کرج امروز با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و مدیران شهری رونمایی شد.
  • برگزاری رالی تور گردشگری در البرز رالی تور گردشگری البرز توسط هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری البرز برگزار شد.
  • فعالیت های مرکز اورژانس البرز در هفته ای که گذشت در هفته گذشته، کارشناسان واحد دیسپچ و ارتباطات اورژانس البرز پاسخگوی ۹۵۵۳ تماس تلفنی بودند و تکنسین های اورژانس البرز نیز به ۳۰۲۷ ماموریت اعزام شدند.
  • بازدید معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم از پژوهشگاه مواد و انرژی دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه مدیران این حوزه؛ دکتر نقی زاده مشاور معاون پژوهش و فناوری و رئیس حوزه این معاونت، دکتر نیسی مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و دکتر برزگر معاون دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، از پژوهشگاه مواد وانرژی بازدید نمودند.
  • آیین کلنگ زنی احداث ساختمان مرکز اورژانس بخش بالاطالقان محمد صیادی سرپرست بخشداری بالا طالقان، مهین فلاح بخشدار مرکزی رسول زاده معاون اجرای اورژانس استان البرز و جمعی از خیرین شهرستان، مسئولین نهادها و ادارات شهرستان شوراهای اسلامی و دهیاران مراسم کلنگ زنی احداث ساختمان اورژانس در محل مرکز بخش بالا طالقان روستای جوستان برگزار شد.

معرفی برگزیدگان اولین مسابقه استارتاپی صنعت حمل و نقل هوایی و فضایی البرز

معرفی برگزیدگان اولین مسابقه استارتاپی صنعت حمل و نقل هوایی و فضایی البرز
1399/11/15


اولین رویداد شتاب (استارتاپی ) صنعت حمل و نقل هوایی و فضایی البرز با هدف معرفی ایده های برتر به صنایع مرتبط برگزار شد . 
به گزارش جام جم البرز این رویداد در مرکز آموزش علمی -کاربردی صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان مستقر در منطقه ویژه اقتصادی وفرودگاه بین المللی پیام، با محورهای فناوری‌های نوین در طراحی و ساخت وسایل پرنده، روش های نوین آموزش در صنعت هوانوردی، واقعیت های مجازی در توسعه صنعت هوانوردی، نقش اویونیک مدرن وآینده هوانوردی ، گسترش هوانوردی عمومی برگزار گردید . 
رئیس مرکز آموزش علمی -کاربردی قند کرج در حاشیه این مراسم به خبرنگار جام جم البرز گفت:  دانشگاه جامع علمی کاربردی تربیت دانشجویان مهارتی را مدنظر دارد ومباحث کلاسی را به ایده تبدیل می نماید .
 حسن کریمی با اشاره به ایده  وطرح های برگزیده این رویداد افزود: ایده های برتر این مسابقه پس از تایید شورای پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز جهت تبدیل ایده به محصول به مرکز نوآوری معرفی خواهند شد . 
وی در خصوص ارتباط بین صنعت ودانشگاه اظهار داشت : بیشتر دانشجویان این دانشگاه شاغل هستند وایده ها ارتباط مستقیمی با مشاغل دانشجویان دارد که این امر فضای صنعت را برای آنان قابل لمس نموده است . 
کریمی فعالیت استارتاپ را مهم دانست وافزود: امسال بیش از ۴۵ مورد استارتاپ از طریق مراکز علمی -کاربردی در استان البرز اجرا شده است که گسترش آن در دیگر مراکز علمی -کاربردی از اهداف این دانشگاه می باشد. 

لازم به ذکر است  11 شرکت کننده به صورت حضوری و مجازی ایده‌ها و طرح‌های خود را ارائه و در معرض داوری قرار دادند، بهنام زارعی ، دکتر رضا غیور ، وعلیرضا محسنی عناوین اول تا سوم این رویداد استارتاپی را کسب نمودند. 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر