اخبار

 آخرین اخبار 

اعلام آمادگی سازمان بسیج سازندگی استان البرز برای اعزام جهادگران به مناطق زلزله زده سی سخت

اعلام آمادگی سازمان بسیج سازندگی استان البرز برای اعزام جهادگران به مناطق زلزله زده سی سخت
1399/12/3

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان البرز گفت: به محض دریافت اولین اعلام نیاز، البرز آمادگی کامل برای کمک به مردم زلزله زده سی سخت را دارد.
به گزارش جام جم البرز، سرهنگ پاسدار طیران با اشاره به اینکه گروه های جهادی زیادی با ما تماس گرفته و برای امدادرسانی به هموطنانمان داوطلب شده اند، افزود: در حال حاضر استان های فارس و اصفهان معین کهگیلویه و بویر احمد شده اند.
 
وی اظهار داشت: تا کنون اعلام نیازی از طرف سی سخت برای امدادرساتی صورت نگرفته و درخواستی هم برای ارسال اقلام داده نشده است، البته در جلسه ای ویدئدوکنفرانسی درباره اعلام یا عدم نیاز این شهر اطلاعات دقیق تر داده خواهد شد.
 
طیران با اشاره به اینکه ۸۰۰ گروه جهادی در استان البرز فعالیت دارند و از این تعداد ۱۰۰ گروه تیم های واکنش سریع هستند، تصریح کرد: تجربه زلزله کرمانشاه نشان داد ازدحام جمعیت امدارسانی را سخت می کند.
 
مسئول سازمان بسیج سازندگی البرز در خاتمه خاطر نشان داشت: به محض دریافت اولین اعلام نیاز، البرز آمادگی کامل برای کمک به مردم سی سخت را دارد.
 
شایان ذکر است زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۶ ریشتر، ساعت ۲۲ و ۵ دقیقه و ۳۴ ثانیه  چهارشنبه شب ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا را در استان کهگیلویه و بویراحمد لرزاند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر