اخبار

 آخرین اخبار 
  • رونمایی از یادمان شهید گمنام درپژوهشگاه مواد و انرژی یادمان شهید گمنام پژوهشگاه مواد و انرژی با حضور دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر نقی زاده مشاور معاون پژوهش و فناوری و رئیس حوزه این معاونت، دکتر نیسی مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و دکتر برزگر معاون دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور پژوهشی وزارت علوم و همچنین مهندس حسین بغدادی شهردار مشکین دشت و جناب سروان نصیری از پلیس امنیت ناجا، دکتر خاوندی رئیس پژوهشگاه، هیات رئیسه، اعضای شورای پژوهشگاه، تعدادی از مدیران گروه و مدیران ستادی پژوهشگاه و رئیس حراست پژوهشگاه رونمایی شد.
  • بهسازی و آسفالت معابر شهر جدید هشتگرد مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از اجرای بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع آسفالت در معابر این شهر خبر داد و گفت: این حجم از عملیات در سال جاری در محله‌های مختلف این شهر اجرا شده است.
  • حضورعلی حدادی نماینده مجلس شورای اسلامی در جمع نمازگزاران جمعه چهارباغ علی حدادی در جمع نمازگزاران شهرستان چهارباغ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: امروز باور همه ما این است که وجود نازنین رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان نایب بر حق امام عصر (عج) است و همه ما سرباز ولایت هستیم و به آن افتخار می‌کنیم اما این سربازی در شعار نباید باقی بماند و در عمل نیز باید باشد.
  • جزئیات جدید از حمله آمریکا به سوریه گزارش‌های رسانه‌ها از جزئیات جدیدی درباره حمله نظامی آمریکا که روز جمعه علیه اهدافی در سوریه انجام گرفت،‌ پرده برداشتند که از جمله اشاره به لغو حمله دوم قبل از انجام آن داشتند.
  •   لیلی من، در جزیره مجنون است در سرمای زمستان اواخر دی ماه ۱۳۶۲ گوشه شبستان مسجد، کز کرده بود و توی لاک خودش بود.
  • اتوماسیون جامع املاک شهرداری کرج رونمایی شد اتوماسیون جامع املاک شهرداری کرج امروز با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و مدیران شهری رونمایی شد.
  • برگزاری رالی تور گردشگری در البرز رالی تور گردشگری البرز توسط هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری البرز برگزار شد.
  • فعالیت های مرکز اورژانس البرز در هفته ای که گذشت در هفته گذشته، کارشناسان واحد دیسپچ و ارتباطات اورژانس البرز پاسخگوی ۹۵۵۳ تماس تلفنی بودند و تکنسین های اورژانس البرز نیز به ۳۰۲۷ ماموریت اعزام شدند.
  • بازدید معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم از پژوهشگاه مواد و انرژی دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه مدیران این حوزه؛ دکتر نقی زاده مشاور معاون پژوهش و فناوری و رئیس حوزه این معاونت، دکتر نیسی مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و دکتر برزگر معاون دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، از پژوهشگاه مواد وانرژی بازدید نمودند.
  • آیین کلنگ زنی احداث ساختمان مرکز اورژانس بخش بالاطالقان محمد صیادی سرپرست بخشداری بالا طالقان، مهین فلاح بخشدار مرکزی رسول زاده معاون اجرای اورژانس استان البرز و جمعی از خیرین شهرستان، مسئولین نهادها و ادارات شهرستان شوراهای اسلامی و دهیاران مراسم کلنگ زنی احداث ساختمان اورژانس در محل مرکز بخش بالا طالقان روستای جوستان برگزار شد.

محمد نبیونی

روند بودجه نویسی فرهنگی باید تغییر یابد

روند بودجه نویسی فرهنگی باید تغییر یابد
1399/12/5

 

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج گفت: جایگاه نهم در نگاه بودجه ای برای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بایستی تغییرکند چرا که اگر در این خصوص ارتقائی صورت نپذیرد نمی توانیم رویکرد شورای شهر که فرهنگی بوده است را محقق کنیم.

به گزارش جام جم البرز، محمد نبیونی در صد و هجدهمین جلسه کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 که با حضور اعضای شورای شهر، معاونین و روسای سازمان های شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: توسعه شهری بر مبنای توجه به ارتقاء دانش عمومی نیازمند توجه به زیرساخت ها بویژه کتابخانه ها، قرائت خانه ها، فرهنگسراها و سراهای محله می باشد که بایستی بودجه این سازمان متحول شود.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج بر اهمیت مسئله فرهنگ ‌و لزوم توجه به این مهم تأکید کرد و افزود: اهتمام و توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی به زنده نگه‌داشتن شهر کمک می کند.

نبیونی بیان کرد: مجموعه مدیریت شهری کرج با تعامل و همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی باید اهتمام ویژه ای در راستای تقویت و ارتقاء مباحث فرهنگی  اجتماعی در شهر به کار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج یادآور شد: مسائل فرهنگی و اجتماعی همچون تاروپود، تمامی حوزه‌های مسائل شهری از ساخت‌ و ساز و نظافت شهری گرفته تا ارتقای زندگی شهرنشینی را در برمی‌گیرد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر