اخبار

 آخرین اخبار 

بهسازی و آسفالت معابر شهر جدید هشتگرد

بهسازی و آسفالت معابر شهر جدید هشتگرد
1399/12/10

 

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از اجرای بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع آسفالت در معابر این شهر خبر داد و گفت: این حجم از عملیات در سال جاری در محله‌های مختلف این شهر اجرا شده است.

به گزارش جام جم البرز؛ مسعود حق لطفی افزود: آسفالت به کار رفته از استانداردهای لازم برخوردار است و شرکت عمران بیش از ۱۶ میلیارد تومان برای خرید قیر آسفالت هزینه کرده است.
حق لطفی افزود: بیش از ۵۷۵ هزار و ۶۰۰ متر مکعب خاک‌برداری، ۲۰۳ هزار متر مکعب خاک ریزی، ۱۸۶ هزار متر طول جدول‌گذاری، اجرای بیس و ساب بیس به میزان ۷۰ هزار متر مکعب و کفپوش معابر به طول ۶۱ هزار متر مربع نیز از اهم اقدامات عمرانی صورت‌گرفته از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه سال جاری در شهر جدید هشتگرد بوده است.
وی در پایان افزود: از آنجائیکه خیابانهای اصلی و فرعی شهرها به عنوان یکی از معیارهای اثرگذار بر کیفیت زندگی شهروندان محسوب می شود، شرکت عمران بر همین اساس  ساماندهی معابر را در دستور کار خود قرار داده و برای آماده سازی پروژه بهسازی و آسفالت این شهر در مجموع بیش از ۲۸ میلیارد تومان هزینه کرده است.
شایان ذکر است شرکت عمران در آستانه استقبال از نوروز و فرارسیدن فصل بهار طرحهای مختلف شهری از جمله آسفالت معابر، بهسازی فضای سبز، جمع آوری خاک و نخاله، نصب مبلمان و ..‌. را در دست اجرا دارد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر