اخبار

 آخرین اخبار 

پیام های مردمی

پیام های مردمی
1399/12/14

خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی در ابعاد مختلف با شماره تلفن 32210009دفتر تحریریه جام جم البرز همه روزه به غیر ایام تعطیل در وقت اداری تماس بگیرند تا مشکلاتشان با نام خودشان در همین ستون درج گردد

بازگشایی کنار گذرمیدان سپاه قابل تقدیر است 
باز گشایی مسیرکنار گذر میدان سپاه به سمت میدان والفجر اقدامی  شایسته بود که ترافیک خیابان های  مرکز شهر کرج را کاهش می دهد از مسئولین شهری تشکر می کنم .   
سمیرا مرادی – کرج 
قیمت اقلام دارویی را کنترل کنید 
بهای داروهای مورد نیاز بیماران بطور بی رویه ای بالا رفته است وحتی برخی داروهای بیماران در داروخانه ها عرضه نمی شود . جا دارد مسئولان تعزیرات بهداشت ودرمان به این موارد رسیدگی عاجل نمایند.
علی ساجدی – ساوجبلاغ 
تخلفات فروشگاههای زنجیره ای را کنترل کنید 
متاسفانه برخی فروشگاههای زنجیره ای با تخفیف های گمراه کننده منافع مشتریان ومصرف کنندگان را تهدید می کنند. جا دارد مسئولان نظارتی رسیدگی قانونی به این تخلفات داشته باشند . 
سجاد میرزایی – فردیس 
معابروکوچه های شهرک بنفشه وشهرک وحدت روشنایی مناسبی ندارند.این مشکل موجب نا امنی برای ساکنین وعابرین می شود.از اداره برق منطقه ومدیران مربوطه تقاضای پیگیری ورفع این مشکلات را دارم. 
احمد موسوی – شهرک بنفشه 
بافروشندگان مواد محترقه وآتش زا برخورد کنید 
در این روزهای پایانی سال فروش وعرضه مواد محترقه وآتش زا درخیابان ها بیشتر شده است. لطفاً با فروشندگان این مواد برخورد جدی صورت گیرد. با این شرایط کرونایی خیلی از خانواده ها در منزل بیمار هستند ونیازمند آسایش وآرامش می باشند. 
سهراب نظری – کمالشهر    


 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر