اخبار

 آخرین اخبار 

مشکین دشت در انتظار کتابخانه‌ای برای کودکان و نوجوانان

مشکین دشت در انتظار کتابخانه‌ای برای کودکان و نوجوانان
1399/12/15


 

مدیر کل کانون البرز و شهردار مشکین دشت ضمن بازدید چند فضای مناسب  درخصوص  احداث مرکز فرهنگی، هنری  کانون بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش خبرنگار جام جم البرز،فردیس -  قاسم سلیمانی مدیر کل کانون استان  در این دیداردر خصوص ساختمانی که از سال ۱۳۹۰ برای  احداث پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  در این شهر در نظر گرفته شده و متاسفانه تا کنون  به صورت نیمه ساخته و  بلاتکلیف مانده و محلی برای  اراذل و اوباش شده است صحبت کرده و افزود تا کنون  به علت عدم تخصیص بودجه مناسب برای ساخت این ساختمان موفق به تکمیل آن نشده‌ایم و  شهرداری خواسته آن را به ادارات دیگر واگذار کند..

سلیمانی هم‌چنین از رایزنی‌های صورت گرفته با شهرداران قبلی این شهر و ضرورت راه‌انداری مرکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای حدود ۵۰۰۰ نفر جمعیت مخاطب کودک و نوجوان این شهر که از توابع فردیس و دارای ۲۰۰۰۰ نفر جمیعیت  است سخن گفت .

​بغدادی شهردار مشکین دشت نیز ضمن همراهی مدیر کل کانون استان، برخی ساختمان‌های تحت اختیار شهرداری را که قابلیت تغییر کاربری و واگذاری به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دارد را معرفی کرد.

مدیر کل کانون البرز ضمن رایزنی‌های مختلف و  بررسی تایید ساختار ساختمان «شهید نظری» گفت در صورت تایید واحد حقوقی و مسوولان ارشد کانون و پس از بررسی‌ها و رایزنی‌های تکمیلی جهت خدمت‌رسانی شایسته به مخاطبان در صورت امکان  ساختمان قبلی را با ساختمان ساخته شده معاوضه خواهیم کرد تا مشکین دشت صاحب کتابخانه تخصصی و مرکز فرهنگی، هنری کودک و نوجوان شود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر