اخبار

 آخرین اخبار 

برگزاری مراسم تقدیر و گرامیداشت قهرمانان ورزشی و فداکاران صنعت برق استان البرز

برگزاری مراسم تقدیر و گرامیداشت قهرمانان ورزشی و فداکاران صنعت برق استان البرز
1399/12/17

 

مراسم تقدیر و گرامیداشت قهرمانان ورزشی و فداکاران صنعت برق به یاد شهید خدمت ساسان کاظمی در شرکت توزیع نیروی برق استان البرز برگزار شد.
به گزارش جام جم البرز، بیات مدیرعامل شرکت ضمن تقدیر از رشادت های شهید خدمت ساسان کاظمی از خانواده معظم این شهید با اهدا لوح و هدیه تقدیر کرد.
در ادامه مرادی مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران با اشاره به 530 شهید حوزه وزارت نیرو و در راس آنها شهید عباسپور گفت: وزارت نیرو یکی از دستگاه های اجرایی جان بر کف در حال خدمت رسانی به مردم شریف ایران است. 
وی در ادامه افزود: در حال حاضر ظرفیت برق به میزان زیادی افزایش یافته و این مرهون تلاش کارکنان ساعی صنعت برق است.
حسین زاده دبیر شورای مرکزی وزارت نیرو با اشاره به مقام والای شهیدان علی الخصوص شهید خدمت ساسان کاظمی در این مراسم گفت: همه ایران مدیون شهدا و امام شهدا هستند اگر شهدا نبودن ما به راحتی زندگی نمی کردیم.
وی در ادامه تصریح کرد: همکاران ما در صنعت آب و برق بی وقفه و بصورت شبانه روزی در حال خدمات رسانی به مردم شریف ایران هستند ارزش کار وزارت نیرو نیز مانند پزشکان و پرستاران است، آیا لحظه ای برق یا آب با قطعی مواجه شود سفیران سلامت می توانند خدمات رسانی خوبی داشته باشند؟ 
دبیر شورای مرکزی وزارت نیرو با بیان اینکه امیدواریم این خدمات دیده شود اظهار داشت: ما در ورزش همگانی بدنبال تیم پروری نیستیم هدف وزارت نیرو توسعه فرهنگ ورزش همگانی است، برای ما سلامت و نشاط کارکنان موضوع پر اهمیتی است تا بتوانیم از این طریق بهترین خدمات را به سراسر کشور هدیه کنیم.
وی همچنین افزود: از زحمات آقای بیات و معاونین ایشان تقدیر و تشکر می کنم که به سلامت کارکنان بصورت ویژه توجه دارند، شرکت توزیع برق البرز جزء جوانترین شرکت های توزیع کشور محسوب می شود که در مسابقات سراسری وزارت همیشه جزء مدال آوران بوده است.
در پایان این مراسم از مقام های برتر ورزشی برق البرز، با اهداء لوح  و هدایایی نقدی تقدیر شد.
گفتنی است این مراسم با حضور مرادی مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران، حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو، رستمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و مشاور استاندار در امور ایثارگران، وهابی مشاور امور ایثارگران شرکت توانیر ، مدیرعامل برق البرز، مدیرعامل برق کهکیلویه و بویراحمد برگزار شد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر