رکورددار شیرجه به داخل آبشار نیاگارا در شیرجه دوم کشته شد +عکس

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی مجموعه تولیدی جامه بافت در استان البرز باتوجه به کیفیت تولید محصولاتش، همواره سفارش تولید از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا دارد.
  • دیابتی ها چه میوه هایی بخورند؟ متخصصان تغذیه و سلامت افراد دیابتی را به خوردن انواع خاصی از میوه‌ها تشویق می‌کنند که نه تنها برای بدن مفید هستند بلکه به کنترل انسولین در خون نیز کمک می‌کند.
  • آغاز سرشماری حیات وحش طالقان طرح سرشماری زمستانه حیات وحش مناطق شکار ممنوع طالقان آغاز شد. خبرنگار جام جم- البرز: در این طرح محیط بانان به مدت 3 روز در 20مسیر در منطقه طالقان از گونه های مختلف حیات وحش سرشماری خواهند کرد.

رکورددار شیرجه به داخل آبشار نیاگارا در شیرجه دوم کشته شد +عکس

رکورددار شیرجه به داخل آبشار نیاگارا در شیرجه دوم کشته شد +عکس
1396/3/27
12:43 1395

مردی که رکورد پرش بدون حفاظ از آبشار نیاگارا را شکسته بود در تلاشی دوباره برای شکستن این رکورد، جان خود را از دست داد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از جام جم آنلاین، کرک جونز مردی که در سال ۲۰۰۳ موفق شده بود بدون  هیچ حفاظی به داخل آبشار نیاگارا شیرجه بزند، در تلاشی دیگر برای انجام این کار جان خود را از دست داد.

به گفته پلیس، جسد کرک جونز ۵۳ ساله، روز دوم ژوئن در رودخانه نیاگارا و در فاصله ۱۹ کیلومتری از آبشار توسط گارد ساحلی آمریکا پیدا شد. به گفته پلیس، کرک جونز این بار برای پرش به داخل آبشار نیاگارا از یک توپ بادی بزرگ استفاده کرده بود.

گروهبان برایان نیزبت از پلیس ایالتی پارک های نیویورک به نقل از بازرسان پلیس گفت کرک جونز در تاریخ نوزدهم آوریل تلاش کرده بود تا با رفتن به داخل یک توپ بادی با قطر سه متر به داخل آبشار نیاگارا بپرد. توپ بادی او چند روز بعد توسط یک قایق پیدا شده بود.

به نوشته وبسایت «پن لایو»، کرک جونز به خاطر نخستین پرش به داخل آبشار نیاگارا که شامل سقوط از ارتفاعی ۵۵ متری بود، از سوی دولت کانادا به بدلکاری بدون مجوز متهم به و به پرداخت سه هزار دلار جریمه شده بود.

پس از پرش جونز به داخل آبشار نیاگارا در سال ۲۰۰۳، تا کنون تنها سه نفر دیگر موفق شده اند بدون حفاظ به داخل این آبشار شیرجه زده و از آن جان سالم بدر ببرند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر