پذیرش فیلم هنرمندان نظرآباد و البرز در ششمین جشنواره فیلم شهر

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

پذیرش فیلم هنرمندان نظرآباد و البرز در ششمین جشنواره فیلم شهر

پذیرش فیلم هنرمندان نظرآباد و البرز در ششمین جشنواره فیلم شهر
1396/5/5
12:43 1395

فیلم سینمایی«عینک» به کارگردانی رضا آقایی و با فیلمنامه‌ای از علیرضا شریف‌کاظمی و رضا آقایی به ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر راه یافت.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز؛ هیات انتخاب بخش بلند داستانی شامل نگار آذربایجانی، حسین مسافر آستانه و عباس رافعی، از میان آثار رسیده به بخش ویدیویی، ١١ فیلم را برای حضور و رقابت در این بخش انتخاب کردند که فیلم «عینک» به کارگردانی رضا آقایی و تهیه کنندگی عبدالله باکیده نیز در بین آن‌ها قرار دارد.

این اثر با تهیه‌کنندگی عبدالله باکیده از سینماگران پیشکسوت کشور که در البرز ساکن است در ژانر کودک ساخته شده و موضوع محوری آن درباره کودکان و حس نوع دوستی و اتفاقاتی است که در آخرین جمعه سال می‌افتد و پیگیری این اتفاق تا سال تحویل به طول می‌انجامد. فریبا ترکاشوند و پرویز بزرگی در این فیلم ایفای نقش کرده و باقی هنرپیشه‌ها، تازه کار و همگی کودک هستند.

شریف‌کاظمی و آقایی پیش از این نیز آثار سینمایی کوتاه در نظرآباد تولید کرده بودند که در جشنواره‌های متعدد به نمایش درآمده بود.

گفتنی است ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر از ٩ تا ١٤ مردادماه به دبیری سیدعلی احمدی در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.