پذیرش فیلم هنرمندان نظرآباد و البرز در ششمین جشنواره فیلم شهر

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

پذیرش فیلم هنرمندان نظرآباد و البرز در ششمین جشنواره فیلم شهر

پذیرش فیلم هنرمندان نظرآباد و البرز در ششمین جشنواره فیلم شهر
1396/5/5
12:43 1395

فیلم سینمایی«عینک» به کارگردانی رضا آقایی و با فیلمنامه‌ای از علیرضا شریف‌کاظمی و رضا آقایی به ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر راه یافت.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز؛ هیات انتخاب بخش بلند داستانی شامل نگار آذربایجانی، حسین مسافر آستانه و عباس رافعی، از میان آثار رسیده به بخش ویدیویی، ١١ فیلم را برای حضور و رقابت در این بخش انتخاب کردند که فیلم «عینک» به کارگردانی رضا آقایی و تهیه کنندگی عبدالله باکیده نیز در بین آن‌ها قرار دارد.

این اثر با تهیه‌کنندگی عبدالله باکیده از سینماگران پیشکسوت کشور که در البرز ساکن است در ژانر کودک ساخته شده و موضوع محوری آن درباره کودکان و حس نوع دوستی و اتفاقاتی است که در آخرین جمعه سال می‌افتد و پیگیری این اتفاق تا سال تحویل به طول می‌انجامد. فریبا ترکاشوند و پرویز بزرگی در این فیلم ایفای نقش کرده و باقی هنرپیشه‌ها، تازه کار و همگی کودک هستند.

شریف‌کاظمی و آقایی پیش از این نیز آثار سینمایی کوتاه در نظرآباد تولید کرده بودند که در جشنواره‌های متعدد به نمایش درآمده بود.

گفتنی است ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر از ٩ تا ١٤ مردادماه به دبیری سیدعلی احمدی در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر